zobacz swój koszyk 0

Kraków - ŚLADAMI SOCREALIZMU

Przedstawiamy ciekawy pomysł na imprezę firmową w Krakowie. Wyjątkowo wyluzowana wycieczka po Krakowie to miła odmiana od standardowego zwiedzania z przynudzającym przewodnikiem.

Zabierzemy Was nie tylko w miejsca, które znacie z lekcji historii, ale także do klimatycznych knajpek i lokali z tamtej epoki. Zaserwujemy przekąskę i shota wódki w PRL-owskim bistro oraz obiad w barze mlecznym. Do tego w cenie wszystkie wstępy oraz wychillowany przewodnik, który bez przynudzania, opowie Wam niesamowite historie z tamtych czasów. Elastyczny plan zwiedzania przewiduje przerwy na orzeźwiające napoje wyskokowe. Podczas wycieczki do Waszej dyspozycji będzie nasz wygodny bus. Nie przyzwyczajajcie się jednak za bardzo, bo trochę chodzenia też Was czeka. W Krakowie nie wszędzie da się dojechać autem.

Cena zawiera

  • 4-godzinne zwiedzanie socrealistycznego Krakowa
  • prywatny transport na czas wycieczki
  • wszystkie wstępy do odwiedzanych miejsc
  • przekąska + luneta w kultowym barze
  • obiad w barze mlecznym
  • wyluzowany licencjonowany przewodnik miejski

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.


porwanie-krakow
490 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

Nasi klienci