zobacz swój koszyk

Kraków - ŚLADAMI SOCREALIZMU

Przedstawiamy ciekawy pomysł na imprezę firmową w Krakowie. Wyjątkowo wyluzowana wycieczka po Krakowie to miła odmiana od standardowego zwiedzania z przynudzającym przewodnikiem.

Zabierzemy Was nie tylko w miejsca, które znacie z lekcji historii, ale także do klimatycznych knajpek i lokali z tamtej epoki. Zaserwujemy przekąskę i shota wódki w PRL-owskim bistro oraz obiad w barze mlecznym. Do tego w cenie wszystkie wstępy oraz wychillowany przewodnik, który bez przynudzania, opowie Wam niesamowite historie z tamtych czasów. Elastyczny plan zwiedzania przewiduje przerwy na orzeźwiające napoje wyskokowe. Na czas wycieczki, czyli 4 godziny, do Waszej dyspozycji będzie nasz wygodny bus. Nie przyzwyczajajcie się jednak za bardzo, bo trochę chodzenia też Was czeka.

A co potem? Polecamy wejściówki do klubu muzycznego/nocnego lub specjalnie przygotowane pakiety VIP, które znajdziecie w naszej ofercie.

Cena zawiera

  • 4-godzinne zwiedzanie socrealistycznego Krakowa
  • prywatny transport na czas wycieczki
  • wszystkie wstępy do odwiedzanych miejsc
  • przekąska + luneta w kultowym barze
  • obiad w barze mlecznym
  • wyluzowany licencjonowany przewodnik miejski
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
299 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.


aresztowanie-zart
450 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Przykładowa realizacja: zatrzymanie osoby pod wymyślonym pretekstem, wylegitymowanie przez policjantów w cywilu, przeszukanie, znalezienie torebki z "białym proszkiem", zakucie w kajdanki, odprowadzenie. Na koniec shot w barze z policjantami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.


wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

Nasi klienci