zobacz swój koszyk 0

Kraków - ŚLADAMI SOCREALIZMU

Przedstawiamy ciekawy pomysł na imprezę firmową w Krakowie. Wyjątkowo wyluzowana wycieczka po Krakowie to miła odmiana od standardowego zwiedzania z przynudzającym przewodnikiem.

Zabierzemy Was nie tylko w miejsca, które znacie z lekcji historii, ale także do klimatycznych knajpek i lokali z tamtej epoki. Zaserwujemy przekąskę i shota wódki w PRL-owskim bistro oraz obiad w barze mlecznym. Do tego w cenie wszystkie wstępy oraz wychillowany przewodnik, który bez przynudzania, opowie Wam niesamowite historie z tamtych czasów. Elastyczny plan zwiedzania przewiduje przerwy na orzeźwiające napoje wyskokowe. Podczas wycieczki do Waszej dyspozycji będzie nasz wygodny bus. Nie przyzwyczajajcie się jednak za bardzo, bo trochę chodzenia też Was czeka. W Krakowie nie wszędzie da się dojechać autem.

Cena zawiera

  • 4-godzinne zwiedzanie socrealistycznego Krakowa
  • prywatny transport na czas wycieczki
  • wszystkie wstępy do odwiedzanych miejsc
  • przekąska + luneta w kultowym barze
  • obiad w barze mlecznym
  • wyluzowany licencjonowany przewodnik miejski

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

rzucanie-siekierami-warszawa__4_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci