zobacz swój koszyk 0

Kraków - WYCIECZKA ŚLADAMI PRL

Zapraszamy na fascynującą podróż w czasie przez historię miasta i dziedzictwo industrialne Krakowa. Odbierzemy Was samochodami z epoki z wybranego miejsca na terenie Krakowa. W naszej flocie posiadamy Nyski, Fiaty 126p i Skody 120. Następnie rozpoczniemy objazdową wycieczkę śladami komunizmu w Krakowie. Na różnych odcinkach trasy, uczestnicy mogą zmieniać miejsca w pojazdach, aby każdy miał okazje spróbować jazdy w kultowych autach minionych czasów.

 

W programie wycieczki:

Podziwianie Architektury Placu Centralnego i Dzisiejszego Centrum Nowej Huty: Rozpoczniemy od Placu Centralnego, gdzie poznacie historię i unikatową architekturę tego wyjątkowego miejsca.

Spacer Aleją Róż w Miejscu Dawnej Obecności Pomnika Lenina: Przejście Aleją Róż pozwoli Wam poczuć ducha przeszłości, odkrywając historię i zmiany, jakie zaszły w tym rejonie.

Bramy Kombinatu Metalurgicznego, Budynki Z i S Centrum Administracyjnego Huty, Słynny Napis "Huta im. T. Sendzimira": Wyruszymy w dalszą podróż, eksplorując unikatowe miejsca związane z historią przemysłową Nowej Huty.

Czołg IS-2 pod Muzeum Czynu Zbrojnego na Osiedlu Górali: Odkryjemy wojskową historię miasta, zatrzymując się przy Muzeum Czynu Zbrojnego, gdzie można podziwiać czołg IS-2 i dowiedzieć się więcej o czasach walki o niepodległość.

Kościół Matki Bożej Królowej Polski - Arka Pana: Zaprezentujemy symboliczny kościół Matki Bożej Królowej Polski, który był pierwszym kościołem w Nowej Hucie, wybudowanym dzięki determinacji i wysiłkowi mieszkańców.

Powrót Zabytkowymi Samochodami z Kombinatu do Placu Centralnego.

 

Za dodatkową opłatą + 99 zł netto/osoba wycieczkę możemy zakończyć obiadem w restauracji w stylu PRL - pierogi, śledzik, kompot itd.

Cena zawiera

  • zwiedzanie socjalistycznego Krakowa samochodami z epoki
  • dziarski przewodnik
  • koordynator eventu
  • możliwość zwiedzania w języku angielskim (dodatkowa opłata)
  • możliwość organizacji obiadu w stylu PRL (dodatkowa opłata)

Dodatki (opcjonalne)

fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci