zobacz swój koszyk

Kraków - REJS FIRMOWY

Rejs statkiem w Krakowie to idealna opcja na imprezę integracyjną zarówno dla małych jak i dużych firm.

Do Waszej dyspozycji, na godzinny rejs, oddajemy statek mieszczący nawet do 90 osób. Niezapomnianą zabawę oraz zapierające dech w piersiach widoki, niezależnie od pogody, gwarantują dwa pokłady: otwarty pokład górny oraz całkowicie przeszklony pokład dolny. Sącząc procentowe napoje będziecie mieli okazję podziwiać wiślane bulwary nie tylko w ścisłym centrum Krakowa. Do tego relaksująca muzyczka i dobrze zaopatrzony bar (napoje i przekąski płatne we własnym zakresie) - totalny chillout. Dla urozmaicenia i podgrzania atmosfery proponujemy zaprosić na pokład tancerkę/tancerza lub zatrudnić hostessę topless, która zaserwuje Wam drinki 'au naturel'.

Wszystkim standardowo zajmie się nasza urocza koordynatorka, a jeśli zechcecie, po rejsie zaprowadzi Was do klubu muzycznego lub gogo - wystarczy zaznaczyć poniżej odpowiedni dodatek.

PROMOCJA!! Zapłacicie maksymalnie za 20 uczestników, a płynąć może Was nawet 90.

Cena zawiera

  • odbiór z wybranej przystani w Krakowie
  • wynajem statku na 1 h na wyłączność
  • prywatny bar na pokładzie
  • koordynatorka eventu
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.


aresztowanie-zart
450 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Przykładowa realizacja: zatrzymanie osoby pod wymyślonym pretekstem, wylegitymowanie przez policjantów w cywilu, przeszukanie, znalezienie torebki z "białym proszkiem", zakucie w kajdanki, odprowadzenie. Na koniec shot w barze z policjantami na ochłonięcie!

 paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

Nasi klienci