zobacz swój koszyk 0

Kraków - 4x4 OFFROAD + QUADY

Offroad i quady dla firm w Krakowie. Masz ochotę na imprezę firmową w plenerze? Zostaw wszystko nam - z chęcią się tym zajmiemy. Odbierzemy Was VIP minibusem skąd zechcecie i odstawimy w wybrane miejsce w granicach Krakowa (dojazd poza granice miasta wiąże się niewielką dopłatą).

Podczas offroadu przetestujecie profesjonalnie przygotowane terenówki oraz quady. W terenie czekają na Was różne przeszkody, a jeśli pogoda 'dopisze' być może będzie trzeba wyciągać auto z grząskiego błota. Samochodem kierujecie po kolei. Każdy około 15 minut. Zwykle do jednego samochodu wchodą 3 - 4 osoby + instruktor. Zwróć uwagę na czas wynajmu. Wynajmując samochód terenowy na godzinę w np. 8-9 osób, każdy pojeździ za kółkiem zaledwie kilka minut, gdy w międzyczasie reszta się nudzi. W tej konfiguracji każdy uczestnik ma do wykorzystania około 30 minut na quadzie i 15 minut za kierownicą terenówki. To więcej niż dość. W tym samym czasie część z Was jeździ samochodami terenowymi a część na quadach i nikt nie ma prawa się nudzić. Piwko, które możecie zabrać ze sobą, popijamy po skończonej jeździe by nie spowodować katastrofy offroadowej.

Po przejażdżce polecamy dodać grill z kiełbaskami i 2 piwkami na osobę. Zaznacz tę opcję w następnym kroku rezerwacji jeśli chcesz.

Cena zawiera

  • transport minibusem w obie strony na terenie Krakowa
  • 15min jazdy samochodem terenowym oraz 30min quadem dla każdego
  • profesjonalni instruktorzy
  • wynajem toru offroadowo - quadowego
  • sympatyczna koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

impreza-przy-grillu-warszawa
79 PLN/os.
min. 8 os.
KIEŁBASKA Z GRILLA + PIWO

Zestaw grillowy dla każdego: kiełbaska, ogórek, pieczywo, musztarda, ketchup, 2 piwa, woda


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

rzucanie-siekierami-warszawa__4_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci