zobacz swój koszyk

Kraków - 4x4 OFFROAD + QUADY

Offroad i quady dla firm w Krakowie. Masz ochotę na imprezę firmową w plenerze? Zostaw wszystko nam - z chęcią się tym zajmiemy. Odbierzemy Was VIP minibusem skąd zechcecie i odstawimy w wybrane miejsce w granicach Krakowa (dojazd poza granice miasta wiąże się niewielką dopłatą).

Podczas offroadu przetestujecie profesjonalnie przygotowane terenówki oraz quady. Na torze czekają na Was różne przeszkody, a jeśli pogoda 'dopisze' być może będzie trzeba wyciągać auto z grząskiego błota. Samochodem kierujecie po kolei. Każdy około 15 minut. Zwykle do jednego samochodu wchodą 3 - 4 osoby + instruktor. Zwróć uwagę na czas wynajmu. Wynajmując samochód terenowy na godzinę w np. 8-9 osób, każdy pojeździ za kółkiem zaledwie kilka minut, gdy w międzyczasie reszta się nudzi. W tej konfiguracji każdy uczestnik ma do wykorzystania około 30 minut na quadzie i 15 minut za kierownicą terenówki. To więcej niż dość. W tym samym czasie część z Was jeździ samochodami terenowymi a część na quadach i nikt nie ma prawa się nudzić. Piwko, które możecie zabrać ze sobą, popijamy po skończonej jeździe by nie spowodować katastrofy offroadowej.

Po przejażdżce polecamy dodać grill z kiełbaskami i 2 piwkami na osobę. Zaznacz tę opcję w następnym kroku rezerwacji jeśli chcesz.

Cena zawiera

  • transport minibusem w obie strony na terenie Krakowa
  • pojeżdżawka samochodem terenowym oraz quadem dla każdego
  • profesjonalni instruktorzy
  • wynajem toru offroadowo - quadowego
  • sympatyczna koordynatorka eventu
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
299 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


impreza-przy-grillu-warszawa
59 PLN/os.
min. 8 os.
KIEŁBASKA Z GRILLA + PIWO

Zestaw grillowy dla każdego: kiełbaska, ogórek, pieczywo, musztarda, ketchup, 2 piwa, wodaaresztowanie-zart
450 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Przykładowa realizacja: zatrzymanie osoby pod wymyślonym pretekstem, wylegitymowanie przez policjantów w cywilu, przeszukanie, znalezienie torebki z "białym proszkiem", zakucie w kajdanki, odprowadzenie. Na koniec shot w barze z policjantami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 


Nasi klienci