zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - INTEGRACJA W STYLU PRL

Integracja w stylu PRL, połączenie wycieczki po socjalistycznym Trójmieście z atrakcjami i alkoholem z epoki. Zdecydowanie najlepszy pomysł na zintegrowanie Twojego zespołu oraz sposób na kreatywne spędzenie czasu.

Odbierzemy Twoj zespół zabytkowym Ikarusem z wybranego miejsca na terenie Trójmiasta na integracje w stylu PRL. Nasz Ikarus jest odrestaurowany i wyposażony w profesjonalne nagłośnienie, komfortowo podróżuje nim do 40 osób.

Na początek pojedziemy na Westerplatte, gdzie rozpoczyna się historia, następnie ruszymy na wycieczkę szlakiem Solidarności. Zobaczymy Stocznię, zabytkową salę BHP i oranżerię. Wasz zespól będzie miał okazję poznać historię tych czasów z innej, zabwnej strony.

Następnie zwiedzimy najciekawsze dzielnice Gdańska. Przymorze, gdzie znajduję się najdłuższy polski falowiec. Zaspę gdzie mieszkał Lech Wałęsa oraz będziecie mieli okazję zobaczyć zachwycające murale. Zwiedzanie zakończymy na Starym Mieście, gdzie w klimatycznym miejscu czekać na Was będzie degustacja polskich wódek.


Nasz kultowy Ikarus odbierze Was z dowolnego miejsca na terenie Trójmiasta i odwiezie pod wyznaczony adres. Dojazd poza miasto wiąże się z dopłatą – wycena indywidualnie w zależności od odległości. 

Do ceny podstawowej należy doliczyć 30 PLN brutto od osoby.

Opcjonalnie do integracji w stylu PRL możecie dodać obiad w restauracji z epoki. Gdzie będziecie mieli możliwość skosztować typowych polskich dań (śledzie, pierogi, kotlety mielone etc.). Do obiadu możemy dodatkowo zaserwować dla każdego shocika na trawienie i piwo do popicia.
Dodatkowy koszt obiadu wynosi 89PLN/os.

 

Cena zawiera

 
  • odbiór z wybranego miejsca na terenie Trójmiasta
  • ​zwiedzanie socjalistycznego Trójmiasta samochodami z epoki
  • licencjonowany przewodnik
  • dwa regionalne piwa dla każdego
  • trzy shoty wódki dla każdego 
  • wszystkie wstępy do odwiedzanych miejsc
  • koordynator eventu na miejscu

Dodatki (opcjonalne)

fotograf-warszawa
390 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


aresztowanie-zart
690 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


Nasi klienci