zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - INTEGRACYJNA GRA MIEJSKA TAJEMNICZY GDAŃSK

Integracyjna gra miejska w Gdańsku "TAJEMNICZY GDAŃSK" to często wybierana atrakcja team buildingowa dla firm. Gra odbywa się w obszarze od Motławy do Targu węglowego i pomiędzy ulicą Długą, Piwną, a Mariacką, czyli w samym centrum gdańskiej starówki.
 
Tajemniczy Gdańsk, to trzy godzinna zabawa, która zamienia plan miasta w plan gry, poszczególne miejsca we wskazówki pozwalające na złamanie kodu niezbędnego do ukończenia gry i zdobycia wygranej. Uczestnicy integracji podejmują się złamania szyfrów jakimi są napisane teksty zagadek i w ramach wytyczonych przez prowadzących sektorów poszukują właściwych odpowiedzi.
 
1. Głównym zadaniem zespołów biorących udział w grze jest jak najszybsze ukończenie gry :)
2. Żeby to zrobić, zespół będzie musiał zdobyć specjalny KOD pozwalający na zatrzymanie upływającego czasu gry.
3. Żeby zatrzymać czas należy zalogować się na specjalnie przygotowanej stronie WWW, wykorzystując zdobyty w trakcie gry KOD.
4. Żeby zebrać materiały niezbędne do zdobycia kodu, ekipy będą musiały przemierzyć ulice starego miasta poszukując odpowiedzi na zadane pytania. Wskazówkami podpowiadającymi odnalezienie odpowiedzi w mieście są karty gry z naprowadzającymi na lokalizację zdjęciami. We właściwej lokalizacji odpowiedź na pytanie zaczyna być w zasięgu ekipy dochodzeniowej.
5. Zgromadzenie wszystkich elementów układanki oznacza przejście do ostatniego etapu deszyfracji - wyliczenia KODu pozwalającego zalogować się na stronę i zatrzymać uciekający czas.
6. Wygrywa zespół, który jako pierwszy zaloguje się na dedykowanej stronie. Jednak do samego końca zespoły nie będą miały pewności, czy ktoś przed nimi tego nie zrobił. Tą informację otrzymają w trakcie finału, podsumowującego zabawę.

Integracyjna gra miejska posiada stałą cene do 30 uczestników, zatem im większy zespół posiadacie tym bardziej atrakcyjna staje się cena od osoby. 
Natomiast mamy możliwość przygotowania gry miejskiej dla nawet bardzo dużych grup - wtedy wycene przygotowujemy indywidualnie.

Cena zawiera

  • wcześniejsze przygotowanie trasy i programu gry miejskiej
  • prowadzący grę 
  • podział na zespoły
  • zagadki dla każdego zespołu
  • maximum 30 osób
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci