zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - OFFROAD + GRILL

Offroad w Trójmieście to świetna propozycja na imprezę integracyjną, nie tylko dla fanów motoryzacji.

Odbierzemy Was wygodnymi minibusami z wyznaczonego miejsca na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu i zawieziemy na specjalnie przygotowany tor offroadowy, obfitujący w pionowe podjazdy i zjazdy, wąwozy, trawersy oraz błotniste i kamieniste, wąskie leśne dróżki. Zanim jednak ruszycie w trasę, doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy przeprowadzą krótkie szkolenie z jazdy terenowej oraz zasad bezpieczeństwa.

Każdy z Was będzie miał możliwość zasiąść za kółkiem profesjonalnego samochodu terenowego z napędem 4x4. Na pokład każdej terenówki zabieramy po 3 osoby + instruktor. Każdy uczestnik ma zatem okazję wypróbować swoich sił jako kierowca przez ok. 15-20 min. To więcej niż dość.

Podczas gdy część grupy jeździ, reszta integruje się przy grillu. Dla każdego karkówka, kiełbaska, ogórki, pieczywo, ketchup, musztarda i po 2 piwa. Pakiet grillowy możemy rozszerzyć według Waszych preferencji, tylko dajcie nam znać wcześniej.

Na koniec odwieziemy Was w dowolne miejsce na terenie Trójmiasta. Możecie też wybrać opcję 'transport własny' i zorganizować go samemu. Wówczas oszczędzacie po 20 PLN/os., jednak to Wy musicie dopilnować aby cała drużyna dotarła na miejsce zbiórki na czas.

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • szkolenie z jazdy terenowej prowadzone przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem
  • wynajem toru offroadowego
  • dla każdego ok. 15 - 20 min jazdy
  • grill: kiełbaska, karkówka, ogórki, pieczywo, ketchup, musztarda + 2 piwka dla każdego
  • koordynator eventu

   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
299 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


aresztowanie-zart
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 


Nasi klienci