zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - OFFROAD

Offroad w Trójmieście to świetna propozycja na imprezę integracyjną, nie tylko dla fanów motoryzacji.

Odbierzemy Was wygodnymi minibusami z wyznaczonego miejsca na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu i zawieziemy na specjalnie przygotowany tor offroadowy, obfitujący w pionowe podjazdy i zjazdy, wąwozy, trawersy oraz błotniste i kamieniste, wąskie leśne dróżki. Zanim jednak ruszycie w trasę, doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy przeprowadzą krótkie szkolenie z jazdy terenowej oraz zasad bezpieczeństwa.

Każdy z Was będzie miał możliwość zasiąść za kółkiem profesjonalnego samochodu terenowego z napędem 4x4. Na pokład każdej terenówki zabieramy po 3 osoby + instruktor. Każdy uczestnik ma zatem okazję wypróbować swoich sił jako kierowca przez ok. 15-20 min. To więcej niż dość.
 

Na koniec odwieziemy Was w dowolne miejsce na terenie Trójmiasta. Możecie też wybrać opcję 'transport własny' i zorganizować go samemu. Wówczas oszczędzacie po 20 PLN/os., jednak to Wy musicie dopilnować aby cała drużyna dotarła na miejsce zbiórki na czas.

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • szkolenie z jazdy terenowej prowadzone przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem
  • wynajem toru offroadowego
  • dla każdego ok. 15 - 20 min jazdy
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa__3_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci