zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - PIEROGOWE LIVE COOKING

Live cooking w Trójmieście to świetny pomysł na smaczne uatrakcyjnienie Waszej imprezy firmowej.

Podczas imprezy live cooking Szef Kuchni wraz ze swoim pomocnikiem na żywo przygotowują potrawy, dzięki czemu macie możliwość podpatrzenia warsztatu pracy mistrzów. W trakcie gotowania kucharz opowiada o przepisie oraz sposobie podania potrawy. W ramach live cooking proponujemy Wam nieskomplikowane, ale za to dostarczające mnóstwa zabawy wspólne lepienie pierogów. Przygotujemy dla Was kilka stanowisk, które wyposażymy w niezbędny sprzęt oraz produkty. Na koniec będziecie mogli skonsumować własne wyroby. Dla każdego dodatkowo po 2 piwka warzone na miejscu - do wyboru jasne, ciemne i pszeniczne.

Pierogowa impreza odbywa się w jednej z topowych restauracji w centrum Gdańska. Na miejscu możecie zostać do woli. Jeśli chcecie możemy zająć się również transportem na i/lub z imprezy, wystarczy, że poinformujecie nas o tym z delikatnym wyprzedzeniem.

Cena zawiera

  • rezerwacja w topowej restauracji w centrum Gdańska
  • wszystkie niezbędne produkty
  • ulepione pierogi
  • asysta Szefa Kuchni
  • świetna zabawa
  • 2 piwa dla każdego
  • koordynatorka imprezy
   

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Do tego wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów etc.paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

Nasi klienci