zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PIEROGOWE LIVE COOKING

Live cooking w Trójmieście to świetny pomysł na smaczne uatrakcyjnienie Waszej imprezy firmowej.

Podczas imprezy live cooking Szef Kuchni wraz ze swoim pomocnikiem na żywo przygotowują potrawy, dzięki czemu macie możliwość podpatrzenia warsztatu pracy mistrzów. W trakcie gotowania kucharz opowiada o przepisie oraz sposobie podania potrawy. W ramach live cooking proponujemy Wam nieskomplikowane, ale za to dostarczające mnóstwa zabawy wspólne lepienie pierogów. Przygotujemy dla Was kilka stanowisk, które wyposażymy w niezbędny sprzęt oraz produkty. Na koniec będziecie mogli skonsumować własne wyroby. Dla każdego dodatkowo po 2 piwka warzone na miejscu - do wyboru jasne, ciemne i pszeniczne.

Pierogowa impreza odbywa się w jednej z topowych restauracji w centrum Gdańska. Na miejscu możecie zostać do woli. Jeśli chcecie możemy zająć się również transportem na i/lub z imprezy, wystarczy, że poinformujecie nas o tym z delikatnym wyprzedzeniem.

Cena zawiera

  • rezerwacja w topowej restauracji w centrum Gdańska
  • wszystkie niezbędne produkty
  • ulepione pierogi
  • asysta Szefa Kuchni
  • świetna zabawa
  • 2 piwa dla każdego
  • koordynatorka imprezy

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci