zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - IMPREZOWY REJS STATKIEM

Impreza integracyjna na statku w Gdańsku! 
Cena zawiera prywatny, 1-godzinny rejs startujący prosto z serca Gdańska oraz koordynatora imprezy, który zadba o wszystkie aspekty organizacyjne aby Wasza grupa mogła się świetnie bawić. Nasza solidnie zakryta łódź sprawia, że rejsy odbywają się bez względu na warunki pogodowe czy porę dnia. Dostępne są 3 łodzie (każda z możliwością pomieszczenia do 10 osób + koordynatora + kapitana). 

Aby ulepszyć Wasz rejs możecie skorzystać z listy dodatków - fotograf, catering…a może wejściówki do klubu muzycznego po rejsie? (W przypadku wyboru fotografa należy pamiętać, że wówczas w grupie może być maksymalnie 9 osób). Na pokład możecie przynieść swoje napoje i przekąski, a statek jest wyposażony w lodówkę oraz toaletę.

Imprezy integracyjne na statkach cieszą się ogromną popularnością, dlatego zalecamy dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, aby zapewnić sobie miejsce na pokładzie!

Cena zawiera

  • 1-godzinny rejs statkiem
  • start z przystani w centrum Gdańska
  • możliwość wydłużenia rejsu (druga godzina +900 zł netto)
  • możliwość zorganizowania cateringu (za dodatkową opłatą)
  • na pokład można zabrać własne przekąski i napoje
  • toaleta i lodówka na pokładzie
  • maksymalnie 10 osób 
  • koordynator imprezy

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
490 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

79 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.


klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa__3_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci