zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - R.I.B - ŁODZIE PATROLOWE

Superszybkie łodzie motorowe RIB w Trójmieście są rewelacyjną opcją na imprezę integracyjną! Godzinna przejażdżka dostarczy Waszej ekipie niezapomnianych wrażeń i podniesie poziom adrenaliny o 300%.

Nasze łodzie są w pełni bezpieczne, posiadają klasę pełnomorską i wyposażone są w radar, GPS, echosondę, ploter, VHV-DSC, system kontroli układów napędowych oraz wymagane wyposażenie ratunkowe. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia profesjonalny, specjalistycznie wyszkolony i doświadczony sternik. Na pokład każdego riba zabieramy do 8 osób. 

Do tego oczywiście transport w obie strony na terenie Gdyni, Gdańska i Sopotu oraz nasza ogarniająca wszystko koordynatorka. 

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • wynajem łodzi patrolowych
  • przjejażdżka 60 min
  • kamizelki ratunkowe
  • profesjonalna obsługa
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci