zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - R.I.B - ŁODZIE PATROLOWE

Superszybkie łodzie motorowe RIB w Trójmieście są rewelacyjną opcją na imprezę integracyjną. 30-minutowa przejażdżka dostarczy Waszej ekipie niezapomnianych wrażeń i podniesie poziom adrenaliny o 300%.

Nasze łodzie są w pełni bezpieczne, posiadają klasę pełnomorską i wyposażone są w radar, GPS, echosondę, ploter, VHV-DSC, system kontroli układów napędowych oraz wymagane wyposażenie ratunkowe. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia profesjonalny, specjalistycznie wyszkolony i doświadczony sternik. Na pokład każdego riba zabieramy do 12 osób.

Do tego oczywiście transport w obie strony na terenie Gdyni, Gdańska i Sopotu oraz nasza ogarniająca wszystko koordynatorka. 

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • wynajem łodzi patrolowych
  • przjejażdżka 30 min
  • kamizelki ratunkowe
  • profesjonalna obsługa
  • koordynatorka eventu
   

Dodatki (opcjonalne)

transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.


wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

Nasi klienci