zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PARTY YACHT - 2H

Wynajmij łódź w Trójmieście na imprezę firmową i nie tylko. Nasze jachty są komfortowe i przestronne, a przy tym bezpieczne i posiadające bardzo dobrą pływalność. Wszystko to gwarantuje dobrą zabawę, relaks i dawkę żeglarskich emocji w luksusowych warunkach. Trzy Trójmiejskie Jachty naszej floty integracyjnej doskonale sprawdzają się w pracy z najbardziej wymagającymi Klientami. Odpowiednio duża przestrzeń w kokpicie oraz salonie zapewnia komfort przebywania na pokładzie. Nowoczesne wnętrze dodaje prestiżu, a odpowiednie wyposażenie pozwala na przeprowadzenie każdego rodzaju spotkania na pełnym morzu.

Rejs trwa około 2 godzin. Czas trwania zależy od warunków pogodowych, pływów etc. Startować możemy z Gdańska lub Sopotu. Rejsy odbywają się na trasach Gdańsk-Gdańsk lub Sopot-Sopot.  W cenie oferujemy paliwo, sympatycznego sternika, koordynatorke eventu, i wodę na pokładzie. Dodatkowo możecie wziąć własne przekąski i napoje lub zamówić alkopakiet poniżej.

Na pokład wchodzi max 11 osób max. ze sternikiem. Zawsze przed rejsem załoga przechodzi krótkie szkolenie ze sternikiem odnośnie zasad bezpieczeństwa.  Wszystkie jednostki są ubezpieczone, a ubezpieczenie obejmuje też załogę podczas rejsu. Dysponujemy trzema jachtami, a więc obsłużyć możemy grupy do około 40 osób. Cena dotyczy wynajmu jednego jachtu - do 11 osób ( ze sternikiem) Jeśli jest Was więcej - zadzwoń, a na pewno znajdziemy dla Was dodatkową łódź lub jacht.

Cena zawiera

  • 2-godzinny rejs z wybranego miejsca w Trójmieście
  • możliwe trasy rejsu to Gdańsk-Gdańsk lub Sopot-Sopot (do wyboru)
  • woda i 3 x prosecco lub 0,7l whisky (do wyboru)
  • doświadczony sternik
  • łodzie, klienci i załoga są ubezpieczone
  • ekskluzywny yacht na wyłączność na 2 godziny
  • koordynatorka eventu
  • kapoki, koła i cały potrzebny sprzęt

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

79 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

140 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.


klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa__5_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci