zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - GDAŃSKI JACHT

Wynajmijcie ekskluzywny jacht motorowy na spotkanie integracyjne w Gdańsku na wyłączność z możliwością wnoszenia własnych napojów na pokład łodzi. 

Jednostka jest zachowana w luksusowym stylu, wyposażona w skórzane kanapy, stolik i drewniany parkiet. Rejs wygodnym i nowoczesnym, otwartym jachtem motorowym dostarczy Wam nowych wrażeń. Ta forma imprezy to niezwykłe doświadczenie także dzięki temu, że daje niecodzienną możliwość zobaczenia m.in gdańskiej Starówki i Żurawia od strony wody oraz usłyszenia ciekawostek na ich temat od sternika.

W cenie imprezy jest sympatyczny koordynator eventu, który upewni się że na miejscu jest wszystko jak należy. M.in pomoże Wam puszczać muzykę w trakcie rejsu statkiem, pomoże w organizacji barku, rozstawianu przekąsek etc. Dzięki temu skupicie się tylko na integracji i podziwianiu widoków

Ekskluzywny jacht motorowy w Trójmieście tylko dla Was w bardzo atrakcyjnej cenie.  Jedna godzina to dla Was za mało? Dodajcie kolejną za + 790 PLN!

Cena zawiera

  • Godzinny rejs luksusowym jachtem po Motławie 
  • Podczas rejsu max 10 os.
  • Możecie mieć własną muzykę - z pendrive oraz poprzez połączenie bluetooth.
  • Możliwość zabrania na pokład własnego alkoholu i przekąsek.
  • Imprezowy opiekun grupy.
  • Możliwość dodania kolejnej godziny na jachcie w cenie + 790PLN

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
490 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


catering
219 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.
 


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


79 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

140 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.

wynajem-hummera-gdansk
109 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 


zrzut_ekranu_2020-09-07_o_11.19.22_11.35.14
1190 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA REJSU JACHTEM
Zamów z wyprzedzeniem. Przedłużenie rejsu na miejscu nie zawsze jest możliwe.

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci