zobacz swój koszyk 0

Wrocław - JAZDA NA GOKARTACH

Gokarty we Wrocławiu to dobry i sprawdzony pomysł na imprezę integracyjną. Poprzedzony krótkim szkoleniem wyścig składać się będzie z dwóch/trzech rund - kwalifikacji, półfinału i finału. Łącznie ok. 20 minut jazdy na osobę. Do Waszej dyspozycji oddajemy ogrzewaną zimą halę o powierzchni 4000 m2. Sama jazda odbywa się na mega torze kartingowym o długości 650 metrów: 17 zakrętów i 3 proste. Udział w jednym wyścigu może wziąć maks. 15 osób, gdyż dysponujemy 15 profesjonalnymi gokartami o mocy 6,5 KM. Po wyścigu otrzymacie wydruki z dokładnymi wynikami wszystkich zawodników, a trójka najlepszych kierowców zostanie nagrodzona medalami.

W cenie atrakcji opieka koordynatorki eventu oraz transport wygodnym busem na terenie Wrocławia (dojazd poza granice miasta wiąże się z symboliczną dopłatą). Możecie również dojechać we własnym zakresie, wówczas cena zmaleje o 20 PLN/os, ale to Wy musicie dopilnować, aby wszyscy byli na czas.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem w 2 strony na terenie Wrocławia
  • rezerwacja krytego toru kartingowego o długości 650 metrów
  • ok. 20 min jazdy dla każdego gokartami o mocy 6,5 KM
  • zawody gokartowe
  • wręczenie nagród - ceremonia medalowa
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

Nasi klienci