zobacz swój koszyk 0

Wrocław - STRZELNICA - PAKIET AK-47

Impreza integracyjna na strzelnicy we Wrocławiu to sprawdzony pomysł na udaną zabawę. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy solidny pakiet w przyzwoitej cenie.

Na początku instruktor wytłumaczy Wam zasady bezpieczeństwa i pokaże jak strzelać, by trafić w sam środek. Następnie oddacie po 50 strzałów z 5 rodzajów broni: 10 x Glock 9mm, 10 x pistolet TT 7,62mm, 10 x pistolet P99 Walther, 10 x HK MP-5 22LR i wreszcie 10 x AK-47 Kalashnikov. Uwaga! Strzelamy tylko z ostrej amunicji dlatego na tej atrakcji musicie być trzeźwi. Konkurencje strzeleckie wyłonią 3 zawodników z największą liczbą punktów, którzy zostaną oni nagrodzeni medalami. Wszyscy uczestnicy natomiast, na pamiątkę integracji na strzelnicy, będą mogli zabrać ze sobą swoje tarcze. Strzelanie odbywa się na najlepszym krytym obiekcie we Wrocławiu, żadna pogoda nie popsuje więc Waszych planów.

W cenie atrakcji zapewnimy transport wygodnym minibusem w obydwie strony. Odbierzemy Wasz zespół z wybranego miejsca na terenie Wrocławia, a po zawodach odwieziemy gdzie zechcecie (dojazd poza granice miasta wiaże się z symbiliczną dopłatą).

Wszystkie dostępne dodatki znajdziecie poniżej, wystarczy, że zaznaczycie odpowiednią opcję podczas składania rezerwacji. 

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem w obydwie strony
  • rezerwacja na strzelnicy
  • 50 strzałów z 5 rodzajów broni
  • niezbędny sprzęt - nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze
  • szkolenie pod okiem licencjonowanych instruktorów
  • konkurencje strzeleckie
  • tarcze pamiątkowe
  • ceremonia wręczenia medali
  • koordynator eventu

 

Dodatki (opcjonalne)

fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci