zobacz swój koszyk 0

Wrocław - LASEROWY PAINTBALL

Zagrajcie w laserowy paintball we Wrocławiu - lasertag to świetny pomysł na imprezę firmową.

Na wstępie profesjonalni instruktorzy przeprowadzą krótkie szkolenie z zasad gry i możecie ruszać do boju. Walkę stoczycie w podziemnej arenie o powierzchni 320 m2 - istnym labiryncie korytarzy, ciemnych zaułków, tajemniczych przejść oraz okienek strzelniczych. Każdy otrzyma specjalnie przygotowany karabin strzelający niewidoczną wiązką laserową i zestaw czujników. Nielimitowana ilość strzałów, brak bólu, siniaków, plam od farby i znoszenia kul przez wiatr (zasięg na wprost do 200 m). Możecie przybierać różne role – żołnierza, medyka czy snajpera, a także wybrać różne scenariusze gry, których wyniki otrzymacie na koniec w postaci liczbowego raportu.

W jednym czasie na polu może grać maksymalnie 10 osób. Jeśli będzie Was więcej, podzielimy Was na grupy. Odpoczywająca grupa poczeka na zmienników w barze lub pokoju obserwacyjnym. 

Na paintball zabierzemy Was naszym minibusem – odbiór z dowolnego miejsca na terenie miasta, a po grze zawieziemy pod wskazany adres we Wrocławiu. Możecie też wybrać 'transport własny' z poniższej listy dodatków, a koszty zmaleją o 20 pln/os. Wówczas jednak to Wy jesteście odpowiedzialni za to, aby wszyscy dotarli na czas.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem w 2 strony na terenie Wrocławia
  • broń
  • interaktywny skafander
  • trening z obchodzenia się karabinami i zasad gry
  • opieka intruktorów
  • nielimitowana liczba strzałów i gier przez 2 godziny
  • możliwość wybrania różnych scenariuszy gry
  • koordynator eventu na miejscu imprezy

Dodatki (opcjonalne)

paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci