zobacz swój koszyk 0

Wrocław - LASEROWY PAINTBALL

Zagrajcie w laserowy paintball we Wrocławiu - lasertag to świetny pomysł na imprezę firmową.

Na wstępie profesjonalni instruktorzy przeprowadzą krótkie szkolenie z zasad gry i możecie ruszać do boju. Walkę stoczycie w podziemnej arenie o powierzchni 320 m2 - istnym labiryncie korytarzy, ciemnych zaułków, tajemniczych przejść oraz okienek strzelniczych. Każdy otrzyma specjalnie przygotowany karabin strzelający niewidoczną wiązką laserową i zestaw czujników. Nielimitowana ilość strzałów, brak bólu, siniaków, plam od farby i znoszenia kul przez wiatr (zasięg na wprost do 200 m). Możecie przybierać różne role – żołnierza, medyka czy snajpera, a także wybrać różne scenariusze gry, których wyniki otrzymacie na koniec w postaci liczbowego raportu.

W jednym czasie na polu może grać maksymalnie 10 osób. Jeśli będzie Was więcej, podzielimy Was na grupy. Odpoczywająca grupa poczeka na zmienników w barze lub pokoju obserwacyjnym. Każda ekipa gra 2 x 20 minut.

Na paintball zabierzemy Was naszym minibusem – odbiór z dowolnego miejsca na terenie miasta, a po grze zawieziemy pod wskazany adres we Wrocławiu. Możecie też wybrać 'transport własny' z poniższej listy dodatków, a koszty zmaleją o 20 pln/os. Wówczas jednak to Wy jesteście odpowiedzialni za to, aby wszyscy dotarli na czas.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem w 2 strony na terenie Wrocławia
  • broń
  • interaktywny skafander
  • trening z obchodzenia się karabinami i zasad gry
  • opieka intruktorów
  • nielimitowana liczba strzałów i gier przez 40 minut
  • możliwość wybrania różnych scenariuszy gry
  • koordynator eventu na miejscu imprezy

Dodatki (opcjonalne)

paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

Nasi klienci