zobacz swój koszyk

Warszawa - PORWANIE SZEFA + WIECZÓR PRL

Integracja w Warszawie rodem z PRL. Na początek porywamy szefa spod domu Partii KC PZPR w centrum i gdy odnajdzie resztę towarzyszy dygnitarzy czyli Was - na Dworcu Centralnym, ruszamy na rejs po klimatycznych barach z epoki PRL-u, racząc się trunkami i zajadając przekąskami z czasów dominacji "Jedynej Słusznej PZPR".

Na początek wycieczki jedziemy Nyską na Plac Konstytucji, gdzie uczestnicy będą mieli zadanie, aby odnaleźć robotnika podobnego do Lecha Wałęsy. Chodzi o płaskorzeźbę umieszczoną na jednej z elewacji budynku. Tam będzie wskazówka gdzie mamy jechać dalej. Następnie ruszamy pod Ministerstwo Rolnictwa, gdzie czeka Was quiz wiedzy o systemie. Za poprawne odpowiedzi dostajecie kartki na mięso, które za chwilę będziemy mogli wymienić na butelkę wódki. Dalej ruszamy w kierunku Pałacu Kultury by na mównicy, wygłosić tekst przemówienia pierwszego sekretarza partii. Po drodze słuchamy piosenki o Nowej Hucie, którą to wszyscy muszą się nauczyć, by następnie wspólnie odśpiewać hit. Stąd już wyruszycie na Pragę, by odwiedzić Muzeum "Czar PRL-u". Tutaj przeniesiemy się do małego mieszkania wyposażonego w stylu z epoki, gabinetu urzędnika państwowego, sklepu, baru i na ulicę z tamtych czasów. Zobaczymy, jak ludzie żyli i mieszkali oraz zaprosimy uczestników na mały poczęstunek, typowy dla tamtejszej epoki. Na koniec wycieczki odwieziemy Was pod wskazane miejsce.

Na pokład możecie wnieść własny alkohol, lub zamówić od nas - wystarczy wybrać "pakiet alkoholowy" z listy dodatków znajdującej się poniżej.

* na pokład nyski zabieramy max. 7 osób, w przypadku większych grup podstawiamy odpowiednio więcej nysek, a cenę należy pomnożyć x ilość samochodów.

Cena zawiera

  • transport nyską z kierowcą - do Waszej dyspozycji przez 3 godziny (w cenie transport na terenie Warszawy)
  • młody dziarski przewodnik
  • organizacja i prowadzenie zadań
  • 1 butelka wódki (znaleźna)
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu na pokład nyski
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


whisky-alkohol-warszawa
299 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.klub-warszawa
79 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (40 pln/os.)


aresztowanie-szefa-warszawa
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów po cywilnemu, pod dowolnym pretekstem aresztują wybraną osobę z Waszej firmy - skują kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.
 


zestaw-kanapek
590 PLN/dodatek
ZESTAW KANAPEK

Zestaw 100 sztuk kanapek trójkątów - na białym i ciemnym pieczywie oraz pumpernikiel – m.in. z szynką i anchois, schabem pieczonym z musem chrzanowym, rukolą i marynowanym łososiem, serem żółtym i kiwi itp., itd..paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 


Nasi klienci