zobacz swój koszyk 0

Warszawa - WIECZÓR PRL

Integracja w Warszawie rodem z PRL. Ruszamy na rejs po klimatycznych barach z epoki PRL-u, racząc się trunkami i zajadając przekąskami z czasów dominacji "Jedynej Słusznej PZPR".

Na początek wycieczki jedziemy Nyską na Plac Konstytucji, gdzie uczestnicy będą mieli zadanie, aby odnaleźć robotnika podobnego do Lecha Wałęsy. Chodzi o płaskorzeźbę umieszczoną na jednej z elewacji budynku. Tam będzie wskazówka gdzie mamy jechać dalej. Następnie ruszamy pod Ministerstwo Rolnictwa, gdzie czeka Was quiz wiedzy o systemie. Za poprawne odpowiedzi dostajecie kartki na mięso, które za chwilę będziemy mogli wymienić na butelkę wódki. Dalej ruszamy w kierunku Pałacu Kultury by na mównicy, wygłosić tekst przemówienia pierwszego sekretarza partii. Po drodze słuchamy piosenki o Nowej Hucie, którą to wszyscy muszą się nauczyć, by następnie wspólnie odśpiewać hit. Stąd już wyruszycie na Pragę, by odwiedzić Muzeum "Czar PRL-u". Tutaj przeniesiemy się do małego mieszkania wyposażonego w stylu z epoki, gabinetu urzędnika państwowego, sklepu, baru i na ulicę z tamtych czasów. Zobaczymy, jak ludzie żyli i mieszkali oraz zaprosimy uczestników na mały poczęstunek, typowy dla tamtejszej epoki. Na koniec wycieczki odwieziemy Was pod wskazane miejsce.

Na pokład możecie wnieść własny alkohol, lub zamówić od nas - wystarczy wybrać "pakiet alkoholowy" z listy dodatków znajdującej się poniżej.

* na pokład nyski zabieramy max. 7 osób, w przypadku większych grup podstawiamy odpowiednio więcej nysek, a cenę należy pomnożyć x ilość samochodów.

Cena zawiera

  • transport nyską z kierowcą - do Waszej dyspozycji przez 3 godziny (w cenie transport na terenie Warszawy)
  • młody dziarski przewodnik
  • organizacja i prowadzenie zadań
  • 1 butelka wódki (znaleźna)
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu na pokład nyski

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os.)kanapki-zestaw
690 PLN/dodatek
ZESTAW KANAPEK

Zestaw 100 sztuk kanapek trójkątów - na białym i ciemnym pieczywie oraz pumpernikiel – m.in. z szynką i anchois, schabem pieczonym z musem chrzanowym, rukolą i marynowanym łososiem, serem żółtym i kiwi itp., itd..


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.


rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci