zobacz swój koszyk 0

Warszawa - WIECZÓR PRL

Integracja w Warszawie rodem z PRL. Ruszamy na rejs po klimatycznych barach z epoki PRL-u, racząc się trunkami i zajadając przekąskami z czasów dominacji "Jedynej Słusznej PZPR".

Na początek wycieczki jedziemy Nyską na Plac Konstytucji, gdzie uczestnicy będą mieli zadanie, aby odnaleźć robotnika podobnego do Lecha Wałęsy. Chodzi o płaskorzeźbę umieszczoną na jednej z elewacji budynku. Tam będzie wskazówka gdzie mamy jechać dalej. Następnie ruszamy pod Ministerstwo Rolnictwa, gdzie czeka Was quiz wiedzy o systemie. Za poprawne odpowiedzi dostajecie kartki na mięso, które za chwilę będziemy mogli wymienić na butelkę wódki. Dalej ruszamy w kierunku Pałacu Kultury by na mównicy, wygłosić tekst przemówienia pierwszego sekretarza partii. Po drodze słuchamy piosenki o Nowej Hucie, którą to wszyscy muszą się nauczyć, by następnie wspólnie odśpiewać hit. Stąd już wyruszycie na Pragę, by odwiedzić Muzeum "Czar PRL-u". Tutaj przeniesiemy się do małego mieszkania wyposażonego w stylu z epoki, gabinetu urzędnika państwowego, sklepu, baru i na ulicę z tamtych czasów. Zobaczymy, jak ludzie żyli i mieszkali oraz zaprosimy uczestników na mały poczęstunek, typowy dla tamtejszej epoki. Na koniec wycieczki odwieziemy Was pod wskazane miejsce (w centrum).

Na pokład możecie wnieść własny alkohol, lub zamówić od nas - wystarczy wybrać "pakiet alkoholowy" z listy dodatków znajdującej się poniżej.

* na pokład nyski zabieramy max. 7 osób, w przypadku większych grup podstawiamy odpowiednio więcej nysek, a cenę należy pomnożyć x ilość samochodów.

Cena zawiera

  • transport nyską z kierowcą - do Waszej dyspozycji przez 2,5 godziny (w cenie transport na terenie Warszawy)
  • młody dziarski przewodnik
  • organizacja i prowadzenie zadań
  • 1 butelka wódki (znaleźna)
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu na pokład nyski

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os.)paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa__3_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci