zobacz swój koszyk 0

Warszawa - KLIMATYCZNE ZWIEDZANIE WARSZAWY

Zorganizujemy dla Was 2,5-godzinne integracyjne zwiedzanie Warszawy zabytkowym, kultowym 'Ogórkiem'. Pokażemy tylko najciekawsze, a zarazem najważniejsze miejsca stolicy. Proponujemy Wam 4 tematyczne wycieczki do wyboru:

1. WARSZAWA W PIGUŁCE.
Na początek zabierzemy Was na Stare Miasto – pokażemy Zamek Królewski, kolumnę Zygmunta, pomnik warszawskiej Syrenki oraz Kanonię (niewielki placyk ze spiżowym dzwonem przynoszącym szczęście). Następnie przyjdzie pora na pomnik Chopina i park Łazienkowski, w którym zaczerpniecie świeżego powietrza podczas krótkiego spaceru z mieszkańcami Parku. Ostatni przystanek to Pałac Kultury i Nauki - zwany pieszczotliwie koszmarnym snem pijanego cukiernika.

2. SZLAKIEM PRL-u.
Socrealizm, siermiężna epoka towarzysza 'Wiesława', czasy 'propagandy sukcesu' czy też schyłkowe dla polskiego komunizmu lata 80. – każdy z tych okresów odcisnął swoje piętno na Warszawie. Nasz przewodnik pokaże miejsca z tamtych czasów, wprowadzi w realia życia codziennego, opowie o jego absurdach i trudnościach. Skąd w Warszawie wziął się Pałac Kultury? Gdzie jadano w tamtych czasach? Do których sklepów ustawiały się najdłuższe kolejki? Kim byli cinkciarze? Co się stało z Domem Partii? Elementem wycieczki jest poczęstunek kieliszkiem polskiej wódki, która dodatkowo może być zakończona wizytą w jednym z kultowych barów mlecznych.

3. NIEODKRYTA PRAGA.
Chcecie poznać mroczniejszą stronę Warszawy i to z prawdziwym warszawskim 'fasonem'? Wskakujcie do Ogórka i jedźcie z nami za Wisłę, na 'Pragie'. Nasz przewodnik przedstawi Wam historię Pragi oraz pokaże najciekawsze miejsca. Sercem Pragi jest legendarny Bazar Różyckiego, gdzie przewodnik zapozna Was z przeszłością tego arcyciekawego miejsca. Zwiedzanie ulicy Ząbkowskiej, która staje się reprezentacyjnym salonem Starej Pragi, z pewnością będzie dla Was ciekawą atrakcją, również z powodu byłej fabryki wódek 'Koneser', po której Was oprowadzimy. Pokażemy też wielokulturowość dzielnicy – sąsiadujące ze sobą kościoły - katolicki i prawosławny dominują w krajobrazie Pragi. Autentyczne, zaniedbane kamienice, opuszczone fabryki to znakomite środowisko dla bohemy, dlatego podczas wycieczki pokażemy Wam sztukę ulicy i najciekawsze praskie murale. A jeśli szczęście będzie Wam sprzyjać być może zobaczycie niedźwiedzie błąkające się tuż przy głównej arterii…

4. ŻYDOWSKA WARSZAWA.
Poznajcie fascynującą historię warszawskich Żydów, grupy która od wieków była znaczącą częścią społeczności miasta. Pokażemy Wam miejsca związane z ich historią, takie jak Plac Grzybowski z pobliską Synagogą Nożyków i Ulicą Próżną – ważnymi ośrodkami kultury żydowskiej współczesnej Warszawy. Odwiedzicie też Pomnik Bohaterów Getta i okolice Muzeum Historii Żydów Polskich. Jeśli chcecie zwiedzić cmentarz żydowski, zobaczyć jak obecnie wygląda teren gdzie było getto, lub odwiedzić miejsce, gdzie Roman Polański kręcił 'Pianistę' – nie zwlekajcie, wybierzcie właśnie tę wycieczkę.
 
Każde zwiedzanie poprowadzi licencjonowany przewodnik, a klimatyczny 'Ogórek' odbierze Was i odstawi w dowolne miejsce na terenie Warszawy. Do autobusu możecie wnieść własne napoje, przekąski lub alkohol albo zamówić dodatki z listy poniżej.

Do 'Ogórka' na zwiedzanie Warszawy możemy zabrać nawet 41 osób. Wy zapłacicie 3399 PLN brutto niezaleźnie od ilości osób, a jeśli będzie Was 41 - wówczas cena od osoby to jedyne 78 PLN.

Cena zawiera

  • 2,5-godzinne zwiedzanie historycznych miejsc Warszawy
  • do wyboru jedne spośród 4 tematycznych wycieczek
  • transport kultowym autobusem typu 'Ogórek' 
  • zabieramy nawet 41 osób
  • licencjonowany przewodnik
  • odbiór/powrót z/do dowolnego miejsca w Warszawie

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris2
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


zestaw-kanapek
590 PLN/dodatek
ZESTAW KANAPEK

Zestaw 100 sztuk kanapek trójkątów - na białym i ciemnym pieczywie oraz pumpernikiel – m.in. z szynką i anchois, schabem pieczonym z musem chrzanowym, rukolą i marynowanym łososiem, serem żółtym i kiwi itp., itd..paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

Nasi klienci