zobacz swój koszyk 0

Warszawa - KLIMATYCZNE ZWIEDZANIE WARSZAWY

Zorganizujemy dla Was 3-godzinne integracyjne zwiedzanie Warszawy zabytkowym, kultowym 'Ogórkiem'. Pokażemy tylko najciekawsze, a zarazem najważniejsze miejsca Warszawskiej Pragi. 

Chcecie poznać mroczniejszą stronę Warszawy i to z prawdziwym warszawskim 'fasonem'? Wskakujcie do Ogórka i jedźcie z nami za Wisłę, na 'Pragie'. Nasz przewodnik przedstawi Wam historię Pragi oraz pokaże najciekawsze miejsca. Sercem Pragi jest legendarny Bazar Różyckiego, gdzie przewodnik zapozna Was z przeszłością tego arcyciekawego miejsca. Zwiedzanie ulicy Ząbkowskiej, która staje się reprezentacyjnym salonem Starej Pragi, z pewnością będzie dla Was ciekawą atrakcją, również z powodu byłej fabryki wódek 'Koneser', po której Was oprowadzimy. Pokażemy też wielokulturowość dzielnicy – sąsiadujące ze sobą kościoły - katolicki i prawosławny dominują w krajobrazie Pragi. Autentyczne, zaniedbane kamienice, opuszczone fabryki to znakomite środowisko dla bohemy, dlatego podczas wycieczki pokażemy Wam sztukę ulicy i najciekawsze praskie murale. A jeśli szczęście będzie Wam sprzyjać być może zobaczycie niedźwiedzie błąkające się tuż przy głównej arterii…

Każde zwiedzanie poprowadzi licencjonowany przewodnik, a klimatyczny 'Ogórek' odbierze Was i odstawi w dowolne miejsce z/do centrum Warszawy. Do autobusu możecie wnieść własne napoje, przekąski lub alkohol albo zamówić dodatki z listy poniżej.
 

Cena zawiera

  • 3-godzinne zwiedzanie historycznych miejsc Warszawy
  • transport kultowym autobusem typu 'Ogórek' 
  • zabieramy nawet 41 osób
  • licencjonowany przewodnik
  • odbiór/powrót z/do dowolnego miejsca w centrum Warszawy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


zestaw-kanapek
690 PLN/dodatek
ZESTAW KANAPEK

Zestaw 100 sztuk kanapek trójkątów - na białym i ciemnym pieczywie oraz pumpernikiel – m.in. z szynką i anchois, schabem pieczonym z musem chrzanowym, rukolą i marynowanym łososiem, serem żółtym i kiwi itp., itd..paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci