zobacz swój koszyk 0

Warszawa - IMPREZA W KLIMACIE PRL

Oto impreza firmowa w klimacie PRL. Ustawcie się w kolejce po bilet i wsiądźcie do kultowego 'Ogórka', który zabierze Was w niezapomnianą przygodę. To będzie podróż w czasy, gdy 'Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatnio'. Podczas tej 2,5-godzinnej wyprawy sprawdzicie czy wszyscy byli równi, czy może jednak zdarzali się 'równiejsi'? Podczas imprezy przejedziemy warszawskim 'Ogórkiem' przez cztery dekady Polski Ludowej. Zaczynając od szarzyzny lat 50-tych i 60-tych, poprzez epokę Gierka i propagandę sukcesu, aż do bareizmowskich absurdów upadającego systemu lat 80-tych. Podróż zaczyniemy na Placu Defilad, gdzie z trybuny honorowej sprawdzimy czy iglica Pałacu Kultury i Nauki faktycznie podtrzymuje nieboskłon. Następnie udajemy się na Plac Konstytucji by docenić architekturę socrealizmu. Stamtąd docieramy pod Dom Partii i sprawdzamy czy nadal bije tam czerwone serce PZPR. Wreszcie odwiedzamy Muranów by zobaczyć jak 'cały naród odbudowuje swoją stolicę'.

To impreza integracyjna w klimacie PRL, więc nasz dziarski ucharakteryzowany w klimacie epoki przewodnik przybliży Wam warszawskie realia doby komunizmu. Opowie Wam m.in jaka była ulubiona potrawa Towarzysza Gomułki, czy istnieje podziemny tunel który łączy Dom partii z PKiN,  gdzie wyskakiwało się 'na jednego' i czy Trasa Łazienkowska jest 'jasna, długa i prosta'. Przewodnik to typowy warszawski cwaniak, nie zabraknie więc humorystycznych ciekawostek i anegdot. Nasz kultowy 'Ogórek' odbierze Was z dowolnego miejsca na terenie Warszawy i odwiezie pod wyznaczony adres. Dojazd poza miasto wiąże się z dopłatą – wycena indywidualnie w zależności od odległości. Na pokład możecie zabrać swój alkohol i napoje.

Towarzysze! Zawsze wyrabiamy 200% normy, więc niezależnie od ilości osób cena jest stała. W naszym 'Ogórku' zmieści się nawet 41 osób i przy takiej liczbie koszt od osoby to jedynie 78 pln.

Cena zawiera

  • 2,5-godzinna wycieczka - zwiedzanie m.in. PKiN, okolic MDM i Dzielnicy Ministerstw
  • przejażdżka odrestaurowanym autobusem typu 'Ogórek' - 41 miejsc siedzących
  • przewodnik - warszawski cwaniak ucharakteryzowany w klimacie epoki
  • odbiór/powrót z/do dowolnego miejsca w Warszawie

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


zestaw-kanapek
590 PLN/dodatek
ZESTAW KANAPEK

Zestaw 100 sztuk kanapek trójkątów - na białym i ciemnym pieczywie oraz pumpernikiel – m.in. z szynką i anchois, schabem pieczonym z musem chrzanowym, rukolą i marynowanym łososiem, serem żółtym i kiwi itp., itd..paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

Nasi klienci