zobacz swój koszyk 0

Warszawa - IMPREZA W KLIMACIE PRL

Oto impreza firmowa w klimacie PRL. Ustawcie się w kolejce po bilet i wsiądźcie do kultowego 'Ogórka', który zabierze Was w niezapomnianą przygodę. To będzie podróż w czasy, gdy 'Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatnio'. Podczas tej 3-godzinnej wyprawy sprawdzicie czy wszyscy byli równi, czy może jednak zdarzali się 'równiejsi'? Podczas imprezy przejedziemy warszawskim 'Ogórkiem' przez cztery dekady Polski Ludowej. Zaczynając od szarzyzny lat 50-tych i 60-tych, poprzez epokę Gierka i propagandę sukcesu, aż do bareizmowskich absurdów upadającego systemu lat 80-tych. Intrygująca wycieczka kierowana jest do tych, którzy chcą poznać, czym był czas komunizmu w Warszawie i w Polsce. Anegdoty z wielkiej polityki, idee odbudowy Warszawy po wojnie oraz absurdy życia codziennego zwykłych mieszkańców miasta są na wyciągnięcie ręki!

To impreza integracyjna w klimacie PRL, więc nasz dziarski ucharakteryzowany w klimacie epoki przewodnik przybliży Wam warszawskie realia doby komunizmu. Opowie Wam m.in jaka była ulubiona potrawa Towarzysza Gomułki, czy istnieje podziemny tunel który łączy Dom partii z PKiN,  gdzie wyskakiwało się 'na jednego' i czy Trasa Łazienkowska jest 'jasna, długa i prosta'. Przewodnik to typowy warszawski cwaniak, nie zabraknie więc humorystycznych ciekawostek i anegdot. 

Nasz kultowy 'Ogórek' odbierze Was z dowolnego miejsca z i odwiezie pod wyznaczony adres (wyłącznie w centrum Warszawy). Dojazd poza miasto wiąże się z dopłatą – wycena indywidualnie w zależności od odległości. Na pokład możecie zabrać swój alkohol i napoje.

Towarzysze! Zawsze wyrabiamy 200% normy, więc niezależnie od ilości osób cena jest stała. W naszym 'Ogórku' zmieści się nawet 41 osób.

Cena zawiera

  • 3-godzinna wycieczka - PKiN, Ministerstwo Rolnictwa, Dom Partii, Plac Konstytucji 
  • wizyta w jedynym w Warszawie Muzeum Życia w PRL
  • butelka wiśniówki
  • przejażdżka odrestaurowanym autobusem typu 'Ogórek' - 41 miejsc siedzących
  • przewodnik - warszawski cwaniak ucharakteryzowany w klimacie epoki
  • odbiór/powrót z/do dowolnego miejsca w centrum Warszawy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci