zobacz swój koszyk 0

Warszawa - GRA MIEJSKA - POZNAJ WARSZAWĘ!

Gra miejska "Poznaj Warszawę" to profesjonalna arcyciekawa integracja Twojego zespołu poprzez wspólne poznawanie Warszawy, wykonywanie zadań i odkrywanie ciekawostek pod nadzorem doświadczonych koordynatorów.  Uczestnicy gry miejskiej będą mieli okazję zobaczyć w jaki sposób Warszawa została odbudowana po zniszczeniach wojennych, wczuć się w klimat przedwojennej Warszawy i zmierzyć się z problemami życia w tamtych czasach. 

Uczestników podzielimy na zespoły 7-10 osobowe, które wspólnie będą zmagały się z zadaniami teambuildingowymi. Podział do gry miejskiej może być przypadkowy lub z góry ustalony. Każda z drużyn dostanie koperty z mapami i poleceniami do gry.  Drużyny dostaną do realizacji te same zadania, lecz każdy zespół rozpocznie grę w innej lokalizacji i będzie realizować plan gry w innej konfiguracji. 

W kopertach znajdowała się będzie mapa i „opis gry” z limitami czasowymi. Precyzja i czas będą ważną częścią Waszego zadania. Zadania polegają na odkrywaniu ciekawych miejsc w Warszawie, integracji z lokalnymi aktorami, współdziałaniu w grupie. Twój zespół pozna lokalne rzemiosło i tradycję, miejsca mocno powiązane z historią miasta, aktorów i statystów, biorących udział w grze, którzy pomogą cofnąć się do minionej epoki. Różnorodność wykonywanych zadań i przydział zadań w grupie pozwoli gościom zintegrować się i ciekawie spędzić czas.

Przykładowe zadania:
 • PAŁAC KULTURY I NAUKI
W Pałacu Kultury i Nauki uczestnicy będą musieli wykazać się łatwością nawiązywania kontaktów oraz umiejętnością zdobywania informacji. Otrzymają listę pytań, na które będą musieli znaleźć odpowiedzi. Pytania dotyczyć będą Pałacu Kultury i Nauki. Będą mieli również zadanie zrobienia sobie zdjęcia na tarasie widokowym na 30-stym piętrze.
 
 • FOTOPLASTIKON
Tajemnicze miejsca znane jako fotoplastikon warszawski jest zaznaczone na mapie gry miejskiej. Drużyny najpierw muszą znaleźć wejście, a następnie odebrać bilety czekające na nich w kasie, żeby podejść do kolejnych zadań integracyjnych.
 
 • HISTORYCZNE NYSY 522
Drużyny muszą złapać Nyskę na "stopa", żeby dostać się do kolejnego wyznaczonego miejsca. Dodatkowo należy sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z kierowcą na dowód spotkania.
 
 • SZYBKI KURS TAŃCA
Uczestnicy będą tańczyli Poloneza. Instruktorka przebrana w kostium z epoki pokaże im kroki.
 
 • CWANIAK W BRAMIE
Idąc trasą Warszawskiej gry miejskiej w jednej z bram uczestnicy spotkają Warszawskiego Cwaniaka, który przekona ich do zagrania w „Trzy karty”. Musicie znaleźć metodę na ogranie cwaniaka!
 
 • BAR Z EPOKI PRL
Poczas gry miejskiej mapa i koordynatorzy zaprowadzą drużyny do baru, w którym mogą wymienić zdobyte kartki na mięso na kieliszek wódki.

To tylko niektóre z zadań czekających na Waszą grupę. Gra miejska "Poznaj Warszawę" jest przygotowywana  za każdym razem indywidulanie z atencją do detalu. 


Daj Warszawie się polubić, podczas pełnej zabawy i śmiechu gry miejskiej

* Podana cena obowiązuje dla grup do 30 osób, każde kolejne 10 to koszt + 1200 PLN

Cena zawiera

 • konkurencje teambuildingowe
 • zwiedzanie Warszawy
 • zabytkowe Nysy 522
 • mapy, opisy gry, przedmioty
 • aktorzy w klimatycznych strojach na trasie zabawy
 • bilety do Pałacu Kultury i Nauki i do Fotoplastikonu
 • kieliszek wódki dla każdego z uczestników w barze
 • koordynatorzy gry miejskiej

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os.)


fotograf-warszawa
690 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

79 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

140 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.


fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa__5_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci