zobacz swój koszyk 0

Warszawa - WARSZTATY KULINARNE

Warsztaty kulinarne w Warszawie to wyjątkowo oryginalny i smaczny pomysł na imprezę integracyjną dla Waszej ekipy. Warsztaty są prowadzone w sposób tradycyjny - chef gotuje ze wszystkimi, udzielając cennych rad i omawiając szczegóły przygotowania posiłków. Podczas warsztatów kulinarnych realizujemy team-buildingowe gry, gdzie uczestnicy biorą udział w zabawnej rywalizacji budującej relacje, która kończy się wygraną jednej z drużyn.

Warsztaty organizujemy w 3 różnych lokalizacjach w Warszawie w ścisłym centrum - wybór miejsca zależy od dostępności lokali w danym terminie i wielkości Waszej grupy. Na miejscu otrzymacie fartuchy*, zastawę i wszystkie produkty niezbędne do przyrządzenia potraw. Nie musicie niczego zabierać. Wszystko otrzymacie na miejscu. Będziecie korzystać ze świetnie wyposażonej kuchni, a w razie potrzeby pomocą służył będzie asystent/kelner. Zapewniamy napoje oraz wino i drobne przekąski. Nasze warszawskie kursy gotowania prowadzą wyłącznie sympatyczni kucharze z wieloletnim doświadczeniem.

Warsztaty kulinarne to wyjątkowa sposobność do zintegrowania zespołu poprzez wspólne gotowanie i poznanie różnych kuchni świata i ich tradycyjnych potraw. Do wyboru macie kuchnię polską, tajską, włoską, indyjską i meksykańską*.

Każdy warsztat zawiera następujące elementy:
 • Poczęstunek na wstępie (przystawka).
 • Przedstawienie historii i zwyczajów danej kuchni.
 • Jeden z wariantów do wyboru: 1. Podział uczestników na 3 drużyny, przyjemna rywalizacja na punkty i zapewniona nagroda, lub 2. Wspólne gotowanie.
 • Własnoręczne przygotowanie 3 dań przez uczestników na podstawie wskazówek prowadzących.
 • Warsztat z przypraw używanych w danym kraju.
 • Wspólne jedzenie (serwowane z dodatkami).
 • Certyfikat ukończenia kursu, przepisy, podarunek pamiątkowy (np drewniana szpatułka z logotypem Twojej firmy).
 • Napoje bezalkoholowe (soki i woda) serwowane przez całe wydarzenie.​ 

Przykładowe potrawy:

Kuchnia tajska
Menu: Sajgonki (przystawka przygotowana przez kucharza), zupa Tom Kaa Gai, Pad Thai, banany w mleku kokosowym z liśćmi pandan.
 
Kuchnia włoska
Menu: tradycyjne włoskie antipasti (przystawki przygotowane przez kucharza) Bruschetta, ręcznie wyrabiana pasta z semoliny + sos Puttanesca, Tiramisu.
 
Kuchnia indyjska
Menu: Pakora (przystawka przygotowana przez kucharza), zupa z soczewicy Dhal Shorva, kurczak/paneer Makhni, Pudding Ryżowy z kardamonem.
 
Kuchnia meksykańska
Menu: Guacamole z Tostadas, Sope z serem, Taco z krewetkami, Cajeta z naleśnikiem.
 
Kuchnia polska
Menu: zimne przystawki: deska wędlin, serów, chleb, pikle (przygotowane przez kucharza), 2 rodzaje Pierogów, Szarlotka i Sernik (przygotowane przez kucharza).

Jeśli chcecie możemy zatroszczyć się również o transport Waszej grupy na miejsce i z powrotem. Dajcie znać podczas składania rezerwacji, wówczas odbierzemy Was luksusowym minibusem i odstawimy we wskazane miejsce. (Cena uzależniona jest m.in od miejsca odbioru/ dostarczenia grupy. Jeśli startujecie i kończycie na terenie Warszawy możesz zarezerwować transport poniżej, bez dopłat).

Istnieje możliwość zamówienia fartuchów z haftowanym logotypem Waszej firmy, datą oraz nazwą wydarzenia w cenie 69 pln brutto/os.***

Ceny są niższe w zależności od ilości osób:

- 10 PLN/os dla grup 11-15
- 20 PLN/os dla grup 16-20
- 30 PLN/os dla grup 21-25
- 40 PLN/os dla grup 26-30

*Fartuchy należy oddać po zakończeniu warsztatów.
**Istnieje możliwość wybrania także innych kuchni świata. Prosimy o informację odpowiednio wcześniej.
***Prosimy o informację min. 2 tygodnie przed planowaną datą imprezy.

Cena zawiera

 • wynajem części restauracji w Warszawie
 • warsztaty kulinarne + kolacja z winem (3-4 lampki na osobę) po warsztatach - łącznie ok. 3,5h
 • prowadzący - kucharz z wieloletnim doświadczeniem
 • asystent/kelner
 • fartuchy, zastawa, wyposażenie kuchni
 • produkty do gotowania - możliwy wybór różnych kuchni
 • warsztat z przypraw używanych w danej kuchni
 • napoje bezalkoholowe (soki i woda) serwowane przez całe wydarzenie bez ograniczeń
 • certyfikat ukończenia kursu i przepisy
 • koordynator eventu na miejscu imprezy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


transfer-party-bus
89 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

Nasi klienci