zobacz swój koszyk 0

Warszawa - AUTOBUS PIĘTROWY + PRZEWODNIK

Piętrowy autobus w Warszawie na wyłączny wynajem dla Waszej grupy w dowolnym terminie. Londyński piętrowy autobus z komentarzem przewodnickim w klimacie PRL, powojennej Warszawy etc.

Przejazd połączyć możemy ze spacerami w wybranych najważniejszych miejscach historycznej Warszawy, zwiedzaniem zabytków lub dodatkowymi atrakcjami.

Najbardziej popularny scenariusz przejazdu piętrowym autobusem to  Powojenna Warszawa :

Miasto dźwignęło się z ruin, a mieszkańcy potrzebują artystycznego oddechu. Ciężka praca splata się z zabawą i rozrywką, radość z biedą, nowoczesność z prowizorką. Absurdy na każdym kroku, a jednak trzeba jakoś żyć. Z przewodnikiem – artystą, wciągniemy Cię w świat big bitu, bikiniarzy, jazzu i kabaretów. Wsiądź do jednego z najpiękniejszych autobusów polskiej produkcji i przeżyj czarodziejską podróż po zrekonstruowanej stolicy!  Przeniesiemy się do powojennej Warszawy z lat 40. i 50., 60., 70., 80...  Przedrzemy się przez ruiny i zgliszcza, spróbujemy odbudować miasto, spotkamy warszawskich cwaniaków. Poznamy także tajemnice PRLowskiej architektury, doświadczymy klimatu apokalipsy i wreszcie poczujemy prawdziwą wolność. A wszystko to ujęte w fascynujących i pełnych napięcia opowieściach naszych przewodników! 

Powojenna Warszawa z pokładu piętrowego autobusu to nasz letni hit więc lepiej rezerwuj z wyprzedzeniem. Dostępne są autobusy w wersji CABRIO lub z zakrytym dachem. Do wyboru.

Polecamy dodać nagłośnienie słuchawkowe w cenie + 15 PLN /osoby. 

Cena zawiera

  • 2 godzinny przejazd zabytkowym autobusem piętrowym z kierowcą 
  • Komentarz przewodnicki.
  • Możliwość wniesienia własnego alkoholu, własnej muzyki, korzystania z mikrofonu, sprzętu audio, przyczepienia banerów.
  • Koordynator eventu.

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.


autobuspietrowy
2390 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA

rzucanie-siekierami-warszawa__4_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci