zobacz swój koszyk

Warszawa - PAINTBALL + QUADY + GRILL

Paintball i quady w Warszawie na Waszą imprezę firmową. Tutaj liczy się szybkość, determinacja i spryt. Sprawdźcie się jako zespół w integracyjnej grze w paintball. Dla każdego 500 kulek oraz pełne wyposażenie do gry (maski, markery, mundury itp.)

Po paintballu zapraszamy na quady - naturalne przeszkody, strome podjazdy i szybkie zjazdy. Każdy zawodnik będzie mógł uwolnić emocje i pokazać prawdziwego ducha walki podczas 20-minutowej jazdy. Na miejscu jest 16 quadów.

Na koniec czeka Was integracja przy grillu z kiełbaskami, karkówką, kaszanką, kurczakiem i innymi pysznościami. Tę ucztę przygotujemy dla Was w zadaszonej altanie, która pomieści do 150 osób. Znajduje się ona na sztucznej wyspie, która jest otoczona wodą a dostęp na wyspę możliwy jest tylko przez drewniany pomost. W altanie znajdziecie również kominek, miejsce na ognisko i przestrzeń do tańczenia. Możecie rozkręcić imprezę na miejscu i domówić np. DJ-a lub barmana. Poniżej znajdziecie jeszcze inne propozycje - listę dodatków.

Odbierzemy Was wygodnym minibusem z wybranego miejsca w Warszawie, a po imprezie odwieziemy gdzie zechcecie na terenie miasta. Jeśli wygodniej Wam dojechać we własnym zakresie, zaznacz dodatek 'transport własny', a cena zmaleje o 20 zł od osoby. Wówczas sami musicie dopilnować, by wszyscy byli na czas.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem w dwie strony
  • pełne wyposażenie do gry w paintball: markery, maski, mundury, butle HP
  • 500 kulek dla każdego gracza
  • możliwość wyboru scenariuszy gry
  • 20-minutowa jazda quadem dla każdej osoby
  • grill: 2 kiełbaski – biała i zwykła, karkówka, kaszanka, udko z kurczaka, ziemniak pieczony, 2 sałatki, pieczywo, ketchup, musztarda, 2 x piwo dla każdego
  • koordynator eventu na miejscu imprezy
   

Dodatki (opcjonalne)

prywatny-dj-warszawa
1650 PLN/dodatek
PROFESJONALNY DJ

Profesjonalny DJ, finalista mistrzostw Polski DJ-ów. Cena zawiera wynajem DJa na godzinę i sprzęt (konsola, nagłośnienie, oświetlenie). Każda kolejna godzina to +300 pln.


chuck-norris
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.whisky-alkohol-warszawa
299 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


catering
99 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.
 


pieczony-prosiak-warszawa
990 PLN/dodatek
PIECZONE PROSIĘ DLA 20 os.

Pieczone w całości prosię o wadze ok. 3 kg na pewno zrobi wrażenie i zaspokoi podniebienie nawet najbardziej wymagających smakoszy (dla około 15 - 20 osób). W cenie transport na miejsce, kucharz do podziału, przydział kaszy, napoje i cały potrzeby ekwipunek do degustacji.transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


transfer-party-bus
89 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.


fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

Nasi klienci