zobacz swój koszyk 0

Warszawa - PAINTBALL + QUADY + GRILL

Paintball i quady pod Warszawą na Waszą imprezę firmową. Tutaj liczy się szybkość, determinacja i spryt.
Macie okazję pojeździć najmocniejszymi quadami w Warszawie. Na trasie czekają Was różne przeszkody, a jeśli pogoda 'dopisze' być może będzie trzeba wyciągać quady z grząskiego błota. Każdy zawodnik będzie mógł uwolnić emocje i pokazać prawdziwego ducha walki podczas 30-minutowej jazdy.

Po quadach zabierzemy Was na paintball. Dla każdego 200 kulek oraz pełne wyposażenie do gry (maski, markery, mundury itp.)  Przetestuj ducha swojego zespołu podczas naszej przygody z paintballem. Mundury i maski zamienią Was w wojowników paintballa – wspólnie opracujcie strategię, która poprowadzi do zwycięstwa na polu bitwy.

Na koniec czeka Was integracja przy grillu. Dla każdego uczestnika 2 kiełbaski (biała i klasyczna), pieczywo, ketchup, musztarda, ogórki oraz 2 piwa na osobę.

Odbierzemy Was wygodnym minibusem z wybranego miejsca w Warszawie, a po imprezie odwieziemy gdzie zechcecie na terenie miasta. Jeśli wygodniej Wam dojechać we własnym zakresie, zaznacz dodatek 'transport własny', a cena zmaleje o 20 zł od osoby. Wówczas sami musicie dopilnować, by wszyscy byli na czas.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem w obie strony
  • 30-minutowa przejażdżka quadem dla każdego uczestnika
  • pełny sprzęt paintballowy: pistolety paintballowe, maski, umundurowanie, zbiorniki HPA
  • 200 kul na gracza
  • liczne scenariusze bitewne
  • grill: 2 kiełbaski (biała i klasyczna), pieczywo, ketchup, musztarda, ogórki, 2 piwa na osobę
  • koordynator eventu 

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


whisky-alkohol-warszawa
490 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.catering
219 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.
 


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci