zobacz swój koszyk 0

Warszawa - PAINTBALL + QUADY + GRILL

Paintball i quady w Warszawie na Waszą imprezę firmową. Tutaj liczy się szybkość, determinacja i spryt. Sprawdźcie się jako zespół w integracyjnej grze w paintball. Dla każdego 300 kulek oraz pełne wyposażenie do gry (maski, markery, mundury itp.)

Po paintballu zapraszamy na quady - naturalne przeszkody, strome podjazdy i szybkie zjazdy. Każdy zawodnik będzie mógł uwolnić emocje i pokazać prawdziwego ducha walki podczas 30-minutowej jazdy. Na miejscu jest 12 quadów.

Na koniec czeka Was integracja przy grillu z kiełbaskami, i innymi pysznościami. Tę ucztę przygotujemy dla Was w zadaszonej altanie, która pomieści do 150 osób. Znajduje się ona na sztucznej wyspie, która jest otoczona wodą a dostęp na wyspę możliwy jest tylko przez drewniany pomost. W altanie znajdziecie również kominek, miejsce na ognisko i przestrzeń do tańczenia. Możecie rozkręcić imprezę na miejscu i domówić np. DJ-a lub barmana. Poniżej znajdziecie jeszcze inne propozycje - listę dodatków.

Odbierzemy Was wygodnym minibusem z wybranego miejsca w Warszawie, a po imprezie odwieziemy gdzie zechcecie na terenie miasta. Jeśli wygodniej Wam dojechać we własnym zakresie, zaznacz dodatek 'transport własny', a cena zmaleje o 20 zł od osoby. Wówczas sami musicie dopilnować, by wszyscy byli na czas.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem w dwie strony
  • pełne wyposażenie do gry w paintball: markery, maski, mundury, butle HP
  • 300 kulek dla każdego gracza
  • możliwość wyboru scenariuszy gry
  • 30-minutowa jazda quadem dla każdej osoby
  • grill: 2 kiełbaski, chleb, ketchup, musztarda, ogórek kiszony + 2 x piwko dla każdego
  • koordynator eventu na miejscu imprezy

Dodatki (opcjonalne)

prywatny-dj-warszawa
1690 PLN/dodatek
PROFESJONALNY DJ

Profesjonalny DJ, finalista mistrzostw Polski DJ-ów. Cena zawiera wynajem DJa na godzinę i sprzęt (konsola, nagłośnienie, oświetlenie). Każda kolejna godzina to +300 pln.


chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.catering
219 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.
 


pieczony-prosiak-warszawa
1190 PLN/dodatek
PIECZONE PROSIĘ DLA 20 os.

Pieczone w całości prosię o wadze ok. 3 kg na pewno zrobi wrażenie i zaspokoi podniebienie nawet najbardziej wymagających smakoszy (dla około 15 - 20 osób). W cenie transport na miejsce, kucharz do podziału, przydział kaszy, napoje i cały potrzeby ekwipunek do degustacji.


transfer-party-bus
99 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci