zobacz swój koszyk 0

Warszawa - OFFROAD + GRILL

Offroad w Warszawie to świetny pomysł na imprezę integracyjną, zwłaszcza jeśli Wasz zespół lubi smak adrenaliny.

Każda pogoda jest dobra, by zmierzyć sie z prędkością. Do Waszej dyspozycji między innymi Nissan Patrol o pojemności 3l oraz uaz terenowy o pojemności 2,5l. Każdy z Waszej ekipy będzie miał okazję spróbować swoich sił za kółkiem przez ok. 20 minut. Ukształtowanie terenu oraz jego naturalne walory zadowolą zarówno profesjonalnych kierowców, jak i początkujących. Na torze czekają Was różne przeszkody, a jeśli pogoda 'dopisze' być może będzie trzeba wyciągać auto z grząskiego błota. To wyjątkowa okazja do sprawdzenia się jako offroadowy kierowca i wypróbowania swoich umiejętności w prowadzeniu profesjonajnych samochodów terenowych 4x4. Do tego urokliwa okolica z zadaszona altaną, która zapewni schronienie w przypadku deszczu.

Po jazdach przygotujemy dla Was grill/ognisko z kiełbaskami i piwkami - prawdziwa uczta! Jeśli to za mało możemy rozszerzyć pakiet grillowy i dostosować go do Państwa preferencji (do uzgodnienia). 

W cenie atrakcji zapewniamy transport komfortowym minibusem w obie strony. Zabierzemy Was z dowolnego miejsca na terenie Warszawy, a po atrakcji odwieziemy gdzie zechcecie w obrębie miasta (dojazd poza Warszawę wiąże się z symboliczną dopłatą). Możecie również zorganizować ‘transport własny’, w takim przypadku zaznaczcie ten dodatek poniżej, a cena zmniejszy się o 20 zł od osoby.

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Warszawy
  • szkolenie z jazdy terenowej prowadzone przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem
  • wynajem toru offroadowo - quadowego
  • dla każdego ok. 20 min jazdy za kółkiem
  • grill: 2 kiełbaski, chleb, ketchup, musztarda, ogórek kiszony + 2 x piwko dla każdego
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


whisky-alkohol-warszawa
490 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.catering
219 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.
 


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci