zobacz swój koszyk 0

Warszawa - FIRMÓWKA W STYLU PRL

Oryginalny pomysł na imprezę firmową w Warszawie. Odschool gwarantowany, peerelowska nyska i przejażdżka po centrum miasta stołecznego Warszawa zapewniona! Obywatele i obywatelki wsiadajcie do samochodu i cofnijcie się na chwilę do czasów socjalizmu.

Podczas 3-godzinnej przejażdżki naszą nyską dziarski przewodnik odkryje przed Wami sekrety Placu Konstytucji, staniecie na trybunie honorowej PKiN, zwiedzicie Ministerstwo Rolnictwa, Dom Partii oraz osiedle za Żelazną Bramą. Pokażemy Wam filmy propagandowe rodem z czasów PRL-u, a na zakończenie uraczymy robotniczym poczęstunkiem w komunistycznym mieszkaniu.

Na pokład nyski możecie wnieść własny alkohol albo zamówić od nas "pakiet alkoholowy". Podróż urozmaicić możecie także występem tancerki albo zrobić dowcip szefowi/koleżance/koledze zamawiając "aresztowanie". Dostępne dodatki znajdziesz poniżej.

*W nysce zmieści się maksymalnie 7 osób, jeśli jest Was więcej podstawimy 2 nyski.

Cena zawiera

  • transport nyską - do Waszej dyspozycji na 3 godziny
  • młody dziarski przewodnik - przodownik
  • wizyta w prawdziwym PRL-owskim mieszkaniu z epoki
  • robotniczy poczęstunek na miejscu
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu na pokład nyski

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris2
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os.)zestaw-kanapek
590 PLN/dodatek
ZESTAW KANAPEK

Zestaw 100 sztuk kanapek trójkątów - na białym i ciemnym pieczywie oraz pumpernikiel – m.in. z szynką i anchois, schabem pieczonym z musem chrzanowym, rukolą i marynowanym łososiem, serem żółtym i kiwi itp., itd..


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.


Nasi klienci