zobacz swój koszyk 0

Warszawa - FIRMÓWKA W STYLU PRL

Oryginalny pomysł na imprezę firmową w Warszawie. Odschool gwarantowany, peerelowska nyska i przejażdżka po centrum miasta stołecznego Warszawa zapewniona! Obywatele i obywatelki wsiadajcie do samochodu i cofnijcie się na chwilę do czasów socjalizmu.

Podczas 3-godzinnej przejażdżki naszą nyską dziarski przewodnik odkryje przed Wami sekrety Placu Konstytucji, zobaczycie PKiN, Ministerstwo Rolnictwa, Dom Partii oraz osiedle za Żelazną Bramą. Na zakończenie zabierzemy Was do Muzeum Życia w PRL.

Na pokład nyski możecie wnieść własny alkohol albo zamówić od nas "pakiet alkoholowy". Podróż urozmaicić możecie także występem tancerki albo zrobić dowcip szefowi/koleżance/koledze zamawiając "aresztowanie". Dostępne dodatki znajdziesz poniżej.

*W nysce zmieści się maksymalnie 7 osób, jeśli jest Was więcej podstawimy 2 nyski.

Cena zawiera

  • transport nyską - do Waszej dyspozycji na 3 godziny
  • młody dziarski przewodnik - przodownik
  • wizyta w Muzeum Życia w PRL
  • butelka wiśniówki
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu na pokład nyski

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os.)paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa__3_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci