zobacz swój koszyk 0

Kraków - KRAKOWSKI NIGHTLIFE

Clubbing w Krakowie na imprezę integracyjną. Kraków to miasto, w którym aż roi się od klimatycznych knajpek i dobrych klubów przepełnionych sympatycznymi ludźmi. Nasza propozycja dla Waszej paczki to Nightlife - połączenie wizyty w dwóch pubach i zakończenie w topowym krakowskim klubie. Przygotujemy dla Was wszystkie rezerwacje, a podczas wieczoru sprawy organizacyjne weźmie na swoje barki nasza sympatyczna koordynatorka. Wszystkie lokale, które odwiedzicie znajdują się w centrum, więc nie musicie zawracać sobie głowy żadnym transportem. 

A teraz trochę konkretów. W jednym z pubów każdy otrzyma welcome shota* (resztę napojów wyskokowych kupujecie we własnym zakresie, na szczęście w bardzo przyzwoitych cenach). Następnie, w klubie muzycznym, dla grupy 8 osób zamawiamy 2 x 0,5l wódki i 4l softów, dla grup od 12 osób 3 x 05l + 6l softów, od 16 osób 4 x 0,5l + 8l softów itd..

* Free vodka shot w pubie - wyłącznie po złożeniu zamówienia w barze na inne alkohole.

Cena zawiera

  • 2 x rezerwacja w pubie
  • runda shotów w jednym z pubów
  • wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym
  • pakiet alkoholu w klubie (w zależności od liczebności grupy)
  • asysta imprezowej koordynatorki

Dodatki (opcjonalne)

porwanie-krakow
490 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.


Nasi klienci