zobacz swój koszyk 0

Kraków - LIMUZYNA HUMMER + KLUB

Oto limuzyna hummer w Krakowie na Waszą imprezę firmową. Nasza ekskluzywna limuzyna z eleganckim szoferem, dobrą muzyką i szampanem będą wyłącznie do Waszej dyspozycji przez godzinę czasu.

Na pokładzie naszych limuzyn znajdziecie: eleganckie, skórzane tapicerki, przyciemniane szyby, stroboskopy, neony, monitory LCD, podświetlane bary, profesjonalne nagłośnienie oraz kilkustrefowe klimatyzacje. Odbierzemy Waszą ekipę o umówionej wcześniej porze z wyznaczonego miejsca na terenie Krakowa. W limuzynie czekać będzie szkło oraz 2 butelki wina musującego. Dodatkowy alkohol możecie zabrać ze sobą lub zamówić 'pakiet alkoholowy', wówczas zajmiemy się tym za Was. Ponadto przejażdżkę możecie urozmaicić wybierając inne opcje z listy dodatków, znajdującej się poniżej.

Po godzinnej przejażdżce zapewniamy gratisowe wejściówki do jednego z topowych krakowskich klubów muzycznych, rezerwację stolika oraz po welcome shocie dla każdego. Możemy Was także odwieźć w inne wyznaczone miejsce na terenie miasta, wystarczy, że poinformujecie nas o tym przed imprezą.

Na pokład limuzyny hummera zabieramy max. 15 osób.

Cena zawiera

  • wynajem limuzyny hummer na godzinę
  • odbiór z wyznaczonego miejsca na terenie Krakowa
  • szofer
  • 2 x butelka wina musującego na pokładzie
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu i muzyki (pendrive)
  • wejściówki i rezerwacja stolika w klubie muzycznym w centrum miasta
  • welcome shot dla każdego w klubie
  • asysta imprezowej koordynatorki

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
490 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.wynajem-hummera-gdansk
890 PLN/dodatek
HUMMER - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Godzina jazdy hummerem to za mało? Przedłuż o kolejną i nie przejmuj się czasem.


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


rzucanie-siekierami-warszawa__3_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci