zobacz swój koszyk

Kraków - LIMUZYNA HUMMER + KLUB

Oto hummer w Krakowie na Waszą imprezę firmową. Nasza ekskluzywna limuzyna z eleganckim szoferem, dobrą muzyką i szampanem będą wyłącznie do Waszej dyspozycji przez godzinę czasu.

Na pokładzie naszych limuzyn znajdziecie: eleganckie, skórzane tapicerki, przyciemniane szyby, stroboskopy, neony, monitory LCD, podświetlane bary, profesjonalne nagłośnienie oraz kilkustrefowe klimatyzacje. Odbierzemy Waszą ekipę o umówionej wcześniej porze z wyznaczonego miejsca na terenie Krakowa. W limuzynie czekać będzie szkło oraz 2 butelki wina musującego. Dodatkowy alkohol możecie zabrać ze sobą lub zamówić 'pakiet alkoholowy', wówczas zajmiemy się tym za Was. Ponadto przejażdżkę możecie urozmaicić wybierając inne opcje z listy dodatków, znajdującej się poniżej.

Po godzinnej przejażdżce zapewniamy gratisowe wejściówki do jednego z topowych krakowskich klubów muzycznych, rezerwację stolika oraz po welcome shocie dla każdego. Możemy Was także odwieźć w inne wyznaczone miejsce na terenie miasta, wystarczy, że poinformujecie nas o tym przed imprezą.

Na pokład hummera zabieramy max. 18 osób.

Cena zawiera

  • wynajem limuzyny hummer na godzinę
  • odbiór z wyznaczonego miejsca na terenie Krakowa
  • szofer
  • 2 x butelka wina musującego na pokładzie
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu i muzyki (pendrive)
  • wejściówki i rezerwacja stolika w klubie muzycznym w centrum miasta
  • welcome shot dla każdego w klubie
  • asysta imprezowej koordynatorki
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
299 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


wynajem-hummera-gdansk
790 PLN/dodatek
HUMMER - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Godzina jazdy hummerem to za mało? Przedłuż o kolejną i nie przejmuj się czasem.aresztowanie-zart
450 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Przykładowa realizacja: zatrzymanie osoby pod wymyślonym pretekstem, wylegitymowanie przez policjantów w cywilu, przeszukanie, znalezienie torebki z "białym proszkiem", zakucie w kajdanki, odprowadzenie. Na koniec shot w barze z policjantami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

Nasi klienci