zobacz swój koszyk 0

Kraków - LIMUZYNA + KLUB

Limuzyna w Krakowie na Waszą imprezę integracyjną to idealna i wielokrotnie sprawdzona opcja na miłe spędzenie czasu w gronie najbliższych współpracowników.

Wystarczy, że podacie nam godzinę i adres odbioru Waszego zespołu, a nasz elegancki szofer wraz z sympatyczną koordynatorką zjawią się punktualnie na miejscu i zafundują Wam niezapomnianą przejażdżkę. Limuzyna jest do Waszej dyspozycji na godzinę, jeśli to dla Was zbyt krótko, możecie dodać kolejną zaznaczając poniżej odpowiedni dodatek. Na pokład możecie wnieść własny alkohol lub zamówić 'pakiet alkoholowy' i nie zawracać sobie tym głowy. 

Nasze limuzyny wyposażone są w przyciemniane szyby, wygodne, eleganckie tapicerki, monitory LCD, podświetlane podłogi, profesjonalne imprezowe nagłośnienie i oświetlenie oraz klimatyzację. Do Waszej dyspozycji oddajemy nowe modele limuzyn Lincoln Town Car, Chrysler 300C oraz Cadillac (w zależności od dostępności). Na pokład zabieramy max. 18 osób. 

Po przejażdżce limuzyną zapewniamy gratisowe wejściówki do topowego klubu muzycznego w centrum Krakowa, rezerwację stolika oraz welcome shota dla każdego z Waszej ekipy. Jeśli macie inne plany, poinformujcie nas o tym odpowiednio wcześniej, a odstawimy Was we wskazane miejsce na terenie Krakowa.

Cena zawiera

  • wynajem limuzyny na 1 godzinę
  • odbiór z wyznaczonego miejsca na terenie Krakowa
  • elegancki szofer
  • butelka wina musującego
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu i muzyki (pendrive)
  • wejściówki i rezerwacja stolika w klubie muzycznym
  • shot dla każdego w klubie
  • asysta imprezowej koordynatorki

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
490 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.limuzyna-krakow
690 PLN/dodatek
LIMUZYNA - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Dodaj kolejną godzinę jazdy, przedłuż Waszą imprezę i nie martw się czasem.


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci