zobacz swój koszyk

Kraków - LIMUZYNA + KLUB

Limuzyna w Krakowie na Waszą imprezę integracyjną to idealna i wielokrotnie sprawdzona opcja na miłe spędzenie czasu w gronie najbliższych współpracowników.

Wystarczy, że podacie nam godzinę i adres odbioru Waszego zespołu, a nasz elegancki szofer wraz z sympatyczną koordynatorką zjawią się punktualnie na miejscu i zafundują Wam niezapomnianą przejażdżkę. Limuzyna jest do Waszej dyspozycji na godzinę, jeśli to dla Was zbyt krótko, możecie dodać kolejną zaznaczając poniżej odpowiedni dodatek. Na pokład możecie wnieść własny alkohol lub zamówić 'pakiet alkoholowy' i nie zawracać sobie tym głowy. 

Nasze limuzyny wyposażone są w przyciemniane szyby, wygodne, eleganckie tapicerki, monitory LCD, podświetlane podłogi, profesjonalne imprezowe nagłośnienie i oświetlenie oraz klimatyzację. Do Waszej dyspozycji oddajemy nowe modele limuzyn Lincoln Town Car oraz Chrysler 300C (w zależności od dostępności). Na pokład zabieramy max. 10 osób. Jeśli jest Was więcej, polecamy Limuzynę Hummer.

Po przejażdżce zapewniamy gratisowe wejściówki to topowego klubu muzycznego w centrum Krakowa, rezerwację stolika oraz welcome shota dla każdego z Waszej ekipy. Jeśli macie inne plany, poinformujcie nas o tym odpowiednio wcześniej, a odstawimy Was we wskazane miejsce na terenie miasta.

Cena zawiera

  • wynajem limuzyny na 1 godzinę
  • odbiór z wyznaczonego miejsca na terenie Krakowa
  • elegancki szofer
  • butelka wina musującego
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu i muzyki (pendrive)
  • wejściówki i rezerwacja stolika w klubie muzycznym
  • shot dla każdego w klubie
  • asysta imprezowej koordynatorki
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
299 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


limuzyna-krakow
590 PLN/dodatek
LIMUZYNA - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Dodaj kolejną godzinę jazdy, przedłuż Waszą imprezę i nie martw się czasem.aresztowanie-zart
450 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Przykładowa realizacja: zatrzymanie osoby pod wymyślonym pretekstem, wylegitymowanie przez policjantów w cywilu, przeszukanie, znalezienie torebki z "białym proszkiem", zakucie w kajdanki, odprowadzenie. Na koniec shot w barze z policjantami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

Nasi klienci