zobacz swój koszyk

Kraków - PARTY BUS + KLUB

Party Bus w Krakowie - jedyny w swoim rodzaju mobilny parkiet, idealny na Waszą imprezę integracyjną.

Nasz ekskluzywny Imprezowy Autobus wyposażony został w przyciemniane szyby, 2 podświetlane barki, komfortowe skórzane kanapy, nowoczesny system nagłośnienia, dyskotekowe oświetlenie oraz rurkę do tańca. A wszystko po to, abyście na jego pokładzie poczuli się jak w najlepszym lokalu. Do Party Busa możecie wnieść własny alkohol oraz przygotować swoją muzykę (pendrive). Możecie również skorzystać z naszej imprezowej playlisty oraz domówić pakiety alkoholowe i wówczas to my zajmiemy się wszystkim za Was. Autobus, wraz z sympatyczną obsługą, jest do Waszej dyspozycji przez 1,5 h. W tym czasie odbierzemy Was z ustalonego wcześniej miejsca, przewieziemy którędy sobie zażyczycie i odstawimy pod jeden z topowych klubów muzycznych w centrum Krakowa (kurs poza granice miasta wiąże się z dodatkową opłatą).

W cenie atrakcji dorzucamy wejściówki, rezerwację stolika oraz po shocie dla każdego w klubie. Jeśli macie inne plany, poinformujcie nas o tym wcześniej, a odwieziemy Was pod wskazany adres. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwać będzie nasza uśmiechnięta koordynatorka, więc Wy nie musicie sobie już niczym zawracać głowy. Na pokład zabieramy max. 30 osób, a Wy zapłacicie jedynie za 20 uczestników - reszta jedzie gratis! 

*wymagana kaucja zwrotna 300 PLN - na wypadek, gdyby podróżował z Wami jakiś szaleniec. Pieniądze  zwracamy od razu po skończonym kursie.

Cena zawiera

  • wynajem Party Busa na 1,5 h
  • odbiór z wyznaczonego miejsca na terenie Krakowa
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu oraz muzyki (pendrive)
  • sympatyczna obsługa
  • wejściówki, rezerwacja stolika oraz po shocie dla każdego w klubie muzycznym
  • asysta imprezowej koordynatorki
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
299 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


party-autobus-krakow
790 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Przedłuż wynajem o kolejną godzinę i czerp jeszcze więcej przyjemności z jazdy Party Busem.aresztowanie-zart
450 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Przykładowa realizacja: zatrzymanie osoby pod wymyślonym pretekstem, wylegitymowanie przez policjantów w cywilu, przeszukanie, znalezienie torebki z "białym proszkiem", zakucie w kajdanki, odprowadzenie. Na koniec shot w barze z policjantami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

Nasi klienci