zobacz swój koszyk 0

Kraków - PARTY BUS + KLUB

Party Bus w Krakowie - jedyny w swoim rodzaju mobilny parkiet, idealny na Waszą imprezę integracyjną.

Nasz ekskluzywny Imprezowy Autobus wyposażony został w przyciemniane szyby, 2 podświetlane barki, komfortowe skórzane kanapy, nowoczesny system nagłośnienia, dyskotekowe oświetlenie oraz rurkę do tańca. A wszystko po to, abyście na jego pokładzie poczuli się jak w najlepszym lokalu. Do Party Busa możecie wnieść własny alkohol oraz przygotować swoją muzykę (pendrive). Możecie również skorzystać z naszej imprezowej playlisty oraz domówić pakiety alkoholowe i wówczas to my zajmiemy się wszystkim za Was. Autobus, wraz z sympatyczną obsługą, jest do Waszej dyspozycji przez 1,5 h. W tym czasie odbierzemy Was z ustalonego wcześniej miejsca, przewieziemy którędy sobie zażyczycie i odstawimy pod jeden z topowych klubów muzycznych w centrum Krakowa (kurs poza granice miasta wiąże się z dodatkową opłatą).

W cenie atrakcji dorzucamy wejściówki, rezerwację stolika oraz po shocie dla każdego w klubie. Jeśli macie inne plany, poinformujcie nas o tym wcześniej, a odwieziemy Was pod wskazany adres. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwać będzie nasza uśmiechnięta koordynatorka, więc Wy nie musicie sobie już niczym zawracać głowy. Na pokład zabieramy max. 30 osób, a Wy zapłacicie jedynie za 20 uczestników - reszta jedzie gratis! 

*wymagana kaucja zwrotna 300 PLN - na wypadek, gdyby podróżował z Wami jakiś szaleniec. Pieniądze  zwracamy od razu po skończonym kursie.

Cena zawiera

  • wynajem Party Busa na 1,5 h
  • odbiór z wyznaczonego miejsca na terenie Krakowa
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu oraz muzyki (pendrive)
  • wejściówki, rezerwacja stolika oraz po shocie dla każdego w klubie muzycznym
  • asysta imprezowej koordynatorki

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
490 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.


party-autobus-krakow
1090 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Przedłuż wynajem o kolejną godzinę i czerp jeszcze więcej przyjemności z jazdy Party Busem.


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci