zobacz swój koszyk 0

Kraków - PAKIET NOCNY

Impreza integracyjna w Krakowie - pakiet nocny to kompleksowe połączenie atrakcji wręcz stworzonych na tę okazję.

Zaczynamy od smacznej kolacji w modnej restauracji w centrum miasta. Na miejscu dla każdego, do wyboru, 2 piwa/ 2 kieliszki wina lub 2 shoty wódki oraz danie główne.

Przykładowe menu:

 • Pierś z kurczaka nadziewana suszonymi pomidorami, otoczona szynką parmeńską, frytkami z batatów, sos z zielonej sałaty, sos paprykowy, sałatka coleslaw 
 • Filet z łososia, szpinak, suszone pomidory, masło ziołowe 
 • Burger classic, bułka brioche, wołowina limousin, bekon, ser cheddar, sałata, pomidor, pikle, czerwona cebula, sos koktajlowy, sos BBQ
 • Sałatka Chevre Chaud - mix sałat, zapiekany ser kozi na grzance, miód, pomarańcza, orzechy włoskie, oliwa (wege)
Z restauracji Waszą ekipę odbierze luksusowa limuzyna wyposażona w przyciemniane szyby, imprezowe oświetlenie, profesjonalne nagłośnienie oraz eleganckie kanapy. Na jej pokład możecie domówić pakiet alkoholowy i już niczym nie musicie zajmować sobie głowy podczas tego wieczoru. Limuzyna jest do Waszej dyspozycji na godzinę i pomieści max. 18 uczestników.

Po przejażdżce odstawimy Was pod jeden z topowych klubów muzycznych w centrum Krakowa, gdzie czekać będzie zarezerwowany stolik, a każdy otrzyma welcome shota. Nad przebiegiem Waszej imprezy integracyjnej, standardowo, czuwać będzie nasza sympatyczna koordynatorka.

Cena zawiera

 • rezerwacja w restauracji w centrum Krakowa
 • kolacja + 2 piwka/shoty/kieliszki wina
 • godzinna przejażdźka limuzyną 
 • 2 x butelka "szampana" na pokładzie hummera
 • możliwość wniesienia własnego alkoholu oraz muzyki (pendrive) na pokład limuzyny
 • wejściówki do klubu muzycznego 
 • rezerwacja stolika + welcome shot dla każdego w klubie
 • asysta imprezowej koordynatorki

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
490 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci