zobacz swój koszyk 0

Kraków - HUMMER NA CAŁĄ NOC

Limuzyna hummer w Krakowie na imprezę firmową wyłącznie do Waszej dyspozycji przez całe 6 godzin. Przyciemniane szyby, podświetlane barki, eleganckie kanapy, TV, CD, DVD, imprezowe oświetlenie, klimatyzacja i elegancki szofer, a do tego 2 butelki wina musującego na start - szkło znajdziecie na pokładzie hummera. Możecie zabrać własny alkohol i muzykę lub skorzystać z naszych hitów i zamówić dodatek 'pakiet alkoholowy' - wówczas niczym nie musicie się już martwić.

Odbierzemy Was z wyznaczonego miesjca na terenie Krakowa i zawieziemy gdzie tylko zechcecie w obrębie miasta. W przypadku kursu poza krakowskie granice, cena ustalana jest indywidualnie.

Do tego sympatyczna koordynatorka, która przybędzie wraz z kierowcą by upewnić się, że wszystko jest na czas i jak trzeba. Zostanie z Wami dłużej jeśli skorzystacie z dodatków poniżej, jeśli natomiast macie własny plan zostawi Wasz zespół pod opieką ogarniętego kierowcy.

Limuzyna hummer zabiera do 18 uczestników integracji.

Cena zawiera

  • wynajem limuzyny hummer na 6 godzin
  • elegancki szofer
  • 2 butelki wina musującego
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu i muzyki (pendrive)
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci