zobacz swój koszyk

Kraków - HUMMER NA CAŁĄ NOC

Limuzyna hummer w Krakowie na imprezę firmową wyłącznie do Waszej dyspozycji przez całe 6 godzin. Przyciemniane szyby, podświetlane barki, eleganckie kanapy, TV, CD, DVD, imprezowe oświetlenie, klimatyzacja i elegancki szofer, a do tego 2 butelki wina musującego na start - szkło znajdziecie na pokładzie hummera. Możecie zabrać własny alkohol i muzykę lub skorzystać z naszych hitów i zamówić dodatek 'pakiet alkoholowy' - wówczas niczym nie musicie się już martwić.

Odbierzemy Was z wyznaczonego miesjca na terenie Krakowa i zawieziemy gdzie tylko zechcecie w obrębie miasta. W przypadku kursu poza krakowskie granice, cena ustalana jest indywidualnie.

Do tego sympatyczna koordynatorka, która przybędzie wraz z kierowcą by upewnić się, że wszystko jest na czas i jak trzeba. Zostanie z Wami dłużej jeśli skorzystacie z dodatków poniżej, jeśli natomiast macie własny plan zostawi Wasz zespół pod opieką ogarniętego kierowcy.

Cena zawiera

  • wynajem limuzyny hummer na 6 godzin
  • elegancki szofer
  • 2 butelki wina musującego
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu i muzyki (pendrive)
  • koordynatorka eventu
 

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
299 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.aresztowanie-zart
450 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Przykładowa realizacja: zatrzymanie osoby pod wymyślonym pretekstem, wylegitymowanie przez policjantów w cywilu, przeszukanie, znalezienie torebki z "białym proszkiem", zakucie w kajdanki, odprowadzenie. Na koniec shot w barze z policjantami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

Nasi klienci