zobacz swój koszyk 0

Warszawa - MINI PARTY BUS

Nasz luksusowy party mini bus w Warszawie idealnie się sprawdza gdy Wasza firma liczy niewielu pracowników. Ten imprezowy Mercedes wyposażony jest w przyciemniane szyby, LCD, podświetlane barki, miękkie skórzane kanapy, dobre nagłośnienie i rurkę do tańca. Na pokład możecie zabrać własny alkohol (szkło na miejscu) i ulubioną muzykę. Mini Party Bus sprawdza się idealnie jako mobilna dyskoteka, ale również jako elegancki środek transportu dla lubiących młodzieżową zabawę gości.

Przejażdżka w pakiecie podstawowym trwa godzinę, lecz oczywiście możecie zarezerwować dla Was więcej czasu. Odbierzemy Was z wyznaczonego miejsca na terenie Warszawy - z biura, konferencji, hotelu i zawieziemy do klubu, na kolację czy też na spotkanie na szczycie (dojazd poza granice Warszawy również możliwy za symboliczną dopłatą). Na pokładzie będzie na Was czekać butelka szampana.

Do tego standardowo nasza wszechogarniająca koordynatorka, abyście mogli czerpać jak najwięcej przyjemności z przejażdżki, nie martwiąc się o nic. Na pokładzie Mini Party Busa komfortowo podróżuje 12 uczestników. Maksymalna ilosc osób to 15, lecz w takim wypadku jest dość ciasno. Na koniec możemy Was zabrać do jednego z topowych klubów nocnych lub muzycznych, z którymi współpracujemy. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię dodatek z listy poniżej.

Cena zawiera

  • wynajem Mini Party busa na 1 h
  • odbiór z wyznaczonego miejsca na terenie Warszawy
  • butelka szampana na pokładzie
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu i muzyki (pendrive)
  • asysta imprezowej koordynatorki    

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os.)open-bar-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR

Dodaj open bar i pij bez ograniczeń : whisky, piwo, wódka, martini, wino musujące i soft drinki. Do tego lód, cytryny oraz plastikowe kubeczki. Ilość osób wybierz taką samą jak dla atrakcji. 


party-bus-warszawa
490 PLN/dodatek
MINI PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Godzina jazdy to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.


catering-weganski2
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.zestaw-kanapek
590 PLN/dodatek
ZESTAW KANAPEK

Zestaw 100 sztuk kanapek trójkątów - na białym i ciemnym pieczywie oraz pumpernikiel – m.in. z szynką i anchois, schabem pieczonym z musem chrzanowym, rukolą i marynowanym łososiem, serem żółtym i kiwi itp., itd..


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.


Nasi klienci