zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - ARESZTOWANIE

Aresztowanie w Trójmieście to niezły dowcip, który możecie zgotować Szefowi podczas imprezy integracyjnej.

We wskazane przez Was miejsce w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie podstawimy radiowóz, a nasi policjanci wkroczą na imprezę/do biura/na szkolenie i aresztują delikwenta. Za co? Każdy powód będzie dobry, a jeśli nie będziecie mieć własnego pomysłu, na pewno coś Wam podsuniemy. Na przykład torebeczkę z białym proszkiem, którą nasi cywilni wywiadowcy znajdą w tylnej kieszeni spodni podczas przeszukania. Po przedstawieniu zarzutów ofiara zostanie zakuta w kajdanki i wyprowadzona na zewnątrz, gdzie czekać będzie amerykański radiowóz. Na deser funkcjonariusze zabiorą aresztowanego na przejażdżkę i odstawią w wybrane przez Was miejsce na terenie całego Trójmiasta.

W przypadku odbioru lub odstawienia 'przestępcy' poza trójmiejskie granice, musicie liczyć się z symboliczną dopłatą. W cenie transport wyłącznie dla aresztowanego, reszta ekipy musi dojechać na własną rękę - to może limuzyna?

Cena zawiera

  • aresztowanie wybranej przez Was osoby przez policjantów ,,tajniaków''
  • przejażdżka amerykańskim radiowozem 
  • koordynator imprezy 

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci