zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - ARESZTOWANIE

Aresztowanie w Trójmieście to niezły dowcip, który możecie zgotować Szefowi podczas imprezy integracyjnej.

We wskazane przez Was miejsce w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie podstawimy radiowóz, a nasi policjanci wkroczą na imprezę/do biura/na szkolenie i aresztują delikwenta. Za co? Każdy powód będzie dobry, a jeśli nie będziecie mieć własnego pomysłu, na pewno coś Wam podsuniemy. Na przykład torebeczkę z białym proszkiem, którą nasi cywilni wywiadowcy znajdą w tylnej kieszeni spodni podczas przeszukania. Po przedstawieniu zarzutów ofiara zostanie zakuta w kajdanki i wyprowadzona na zewnątrz, gdzie czekać będzie polonez rodem z 07 zgłoś się. Na deser funkcjonariusze zabiorą aresztowanego na przejażdżkę i odstawią w wybrane przez Was miejsce na terenie całego Trójmiasta.

W przypadku odbioru lub odstawienia 'przestępcy' poza trójmiejskie granice, musicie liczyć się z symboliczną dopłatą. W cenie transport wyłącznie dla aresztowanego, reszta ekipy musi dojechać na własną rękę - to może limuzyna?

Cena zawiera

  • dwóch milicjantów w cywilu
  • przejażdżka milicyjnym polonezem na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Do tego wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów etc.


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.


Nasi klienci