zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - INTEGRACYJNY PAKIET W BROWARNI

Najlepsza browarnia w Trójmieście to idealna opcja na wieczór integracyjny dla każdej firmy.

Biesiadę rozpoczniemy krótkim seminarium piwnym poprowadzonym przez profesjonalnego piwowara, podczas którego dowiecie się paru ciekawostek na temat piwa, jego właściwości i samej browarni. Spróbujecie również 3 rodzajów produkowanego na miejscu trunku (piwo jasne, ciemne oraz pszeniczne) i wybierzecie ten, który smakuje Wam najbardziej. Punktem kulminacyjnym będzie uroczyste odbicie 10-litrowej drewnianej beczki piwa przez wyznaczoną osobę z Waszego zespołu. W beczce zamontujemy kranik i każdy sam będzie mógł nalewać sobie piwka. Dla grup powyżej 20 osób podamy 2 beczki chmielowego napoju.

Na Wasz stół podamy również kompozycje serów i wędlin oraz smalec, ogórki i pieczywo. Dla grup do 12 osób serwujemy 4 deski, powyżej 12 - 5 desek, powyżej 15 - 6 i tak dalej.. 

Teraz już nie brakuje Wam niczego, więc nasza sympatyczna koordynatorka, która do tego czasu zajmie się wszystkim, będzie mogła ze spokojnym sumieniem zostawić Was samych.

No chyba, że zechcecie dorzucić jeszcze wejściówki do klubu lub klubu nocnego, wówczas zaprowadzi Was dalej i spędzi z Wami jeszcze trochę czasu. W takim wypadku wybierzcie odpowiednią pozycję z dodatków poniżej. Istnieje również możliwość zorganizowania transportu dla Waszej grupy, dajcie znać podczas składania rezerwacji, jeśli jesteście zainteresowani.

Cena zawiera

  • rezerwacja w browarni w centrum Gdańska
  • seminarium piwne poprowadzone przez profesjonalnego piwowara
  • testery: 3 x 0,2l produkowanego na miejscu piwa jasnego, ciemnego i pszenicznego
  • 10-litrowa beczka piwa (1 rodzaj)
  • przekąski: deski wędlin i serów oraz smalec, ogórki i pieczywo
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
890 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa__5_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci