zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - INTEGRACYJNA KOLACJA

Kolacja firmowa w Trójmieście to wyśmienita opcja na rozpoczęcie imprezy integracyjnej. Specjalnie dla Was przygotujemy rezerwację w restauracji w samym centrum Gdańska, gdzie będziecie mieli okazje porozmawiać, pośmiać się no i oczywiście dobrze zjeść.

Menu do wyboru:

  • Stek z polędwicy wołowej serwowany z sosem holenderskim i frytkami 'Steakhouse'
  • Halibut serwowany na musie z dyni ze smażonymi borowikami i dzikim ryżem
  • Sałatka z krewetkami (mix sałat, pomidor, ogórek, gruszka, gorgonzola, pestki dyni i krewetki)
  • Pierś z kurczaka w migdałach z burakami duszonymi w śmietanie serwowana z pieczonymi ziołowymi ziemniakami

Do każdego dania podajemy, w zależności od preferencji, po dwa piwka/shoty wódki/kieliszki wina. Menu na Waszą imprezę ustalamy z małym wyprzedzeniem, aby kucharze mogli się przygotować, także na kilka dni przed kolacją poprosimy Was o wybór dań. 

Wasz wieczór możecie urozmaicić dodając po kolacji występ tancerki i/lub tancerza, aresztowanie Szefa lub wejściówki do klubu muzycznego. Poniżej znajdziecie pełną listę dodatków. Możemy również zorganizować transport dla Waszej grupy, dajcie znać jeśli chcecie abyśmy się tym zajęli.

Cena zawiera

  • rezerwacja w restauracji w centrum Gdańska
  • danie do wyboru: stek wołowy, halibut, sałatka z krewetkami lub pierś z kurczaka 
  • 2 piwka/shoty/kieliszki wina dla każdego
  • asysta imprezowej opiekunki
   

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Do tego wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów etc.paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

Nasi klienci