zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - INTEGRACYJNA KOLACJA

Kolacja firmowa w Trójmieście to wyśmienita opcja na rozpoczęcie imprezy integracyjnej. Specjalnie dla Was przygotujemy rezerwację w restauracji w samym centrum Gdańska, gdzie będziecie mieli okazje porozmawiać, pośmiać się no i oczywiście dobrze zjeść.

Dla każdego uczestnika - zupa, danie głowne deser i napoje - mamy 3 opcje menu do wyboru. 

Do każdego dania podajemy, w zależności od preferencji, po dwa piwka/shoty wódki/kieliszki wina. Menu na Waszą imprezę ustalamy z małym wyprzedzeniem, aby kucharze mogli się przygotować, także na kilka dni przed kolacją poprosimy Was o wybór dań. 

Wasz wieczór możecie urozmaicić dodając po kolacji występ tancerki i/lub tancerza, aresztowanie Szefa lub wejściówki do klubu muzycznego. Poniżej znajdziecie pełną listę dodatków. Możemy również zorganizować transport dla Waszej grupy, dajcie znać jeśli chcecie abyśmy się tym zajęli.

Cena zawiera

  • rezerwacja w restauracji w centrum Gdańska
  • zupa, danie główne, deser - do wyboru 3 opcje menu 
  • 2 piwka/shoty/kieliszki wina dla każdego
  • asysta imprezowej opiekunki

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci