zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PAKIET W KASYNIE

Przed Wami pakiet integracyjny w Trójmieście rodem z Las Vegas.

Na początek wizyta w klimatycznym pubie w Gdańsku, po shocie dla każdego na rozgrzewkę i chwila przeznaczona na wspólne pogawędki.

Następnie odwiedzimy kasyno, gdzie każdy z Was otrzyma żetony do gry za kwotę 50 PLN oraz po 2 drinki lub piwka - co kto woli. W kasynie krupier wytłumaczy Wam zasady gier, a my pozwolimy rzucić się w wir hazadru na jakieś 2 godziny. Na miejscu możecie dokupić dodatkowe żetony.

Następnie zabierzemy Was do jednego z topowych gdańskich klubów muzycznych, gdzie przygotujemy rezerwację stolika i dla każdego uczestnika welcome drink na początek! Możemy przygotować również pakiety alkoholowe - do uzgodnienia. Jeśli wolicie, klub muzyczny możemy zamienić na klub nocny, poinformujcie nas o tym przy składaniu rezerwacji.

Podczas całego wieczoru o wszystkie detale zatroszczy się nasza sympatyczna koordynatorka. Istnieje również możliwość zorganizowania transportu dla Waszej grupy, dajcie znać podczas składania rezerwacji, jeśli jesteście zainteresowani.

* Warunkiem wejścia do kasyna jest posiadanie przy sobie dowodów osobistych.

Cena zawiera

  • 1 x pub
  • shot dla każdego w pubie
  • wstęp do kasyna
  • żetony o wartości 50 pln dla każdej osoby
  • 2 drinki/piwa dla każdego w kasynie
  • wstęp do klubu muzycznego lub klubu nocnego
  • rezerwacja stolika w klubie
  • welcome drink dla każdego uczestnika w klubie
  • asysta imprezowej koordynatorki    

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci