zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PAKIET W KASYNIE

Przed Wami pakiet integracyjny w Trójmieście rodem z Las Vegas.

Na początek wizyta w klimatycznym pubie w Sopocie, po shocie dla każdego na rozgrzewkę i chwila przeznaczona na wspólne pogawędki.

Następnie odwiedzimy kasyno, gdzie każdy z Was otrzyma żetony do gry za kwotę 50 PLN oraz po 3 drinki lub piwka - co kto woli. W kasynie krupier wytłumaczy Wam zasady gier, a my pozwolimy rzucić się w wir hazadru na jakieś 2 godziny. Na miejscu możecie dokupić dodatkowe żetony.

Następnie zabierzemy Was do jednego z topowych sopockich klubów muzycznych, gdzie przygotujemy rezerwację stolika + 0,7l wódki i 1l softu (dla grup powyżej 15 osób x2). Jeśli wolicie, klub muzyczny możemy zamienić na klub nocny, poinformujcie nas o tym przy składaniu rezerwacji.

Podczas całego wieczoru o wszystkie detale zatroszczy się nasza sympatyczna koordynatorka. Istnieje również możliwość zorganizowania transportu dla Waszej grupy, dajcie znać podczas składania rezerwacji, jeśli jesteście zainteresowani.

* Warunkiem wejścia do kasyna jest posiadanie przy sobie dowodów osobistych.

Cena zawiera

  • 1 x pub
  • shot dla każdego w pubie
  • wstęp do kasyna
  • żetony o wartości 50 pln dla każdej osoby
  • 3 drinki/piwa dla każdego w kasynie
  • wstęp do klubu muzycznego lub klubu nocnego
  • rezerwacja stolika w klubie
  • pakiet alkoholu w klubie
  • asysta imprezowej koordynatorki    

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
690 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

Nasi klienci