zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PARTY BUS

Party Autobus w Trójmieście to zdecydowanie jedna z najbardziej popularnych atrakcji na imprezy wszelkiego pokroju, w tym również wieczory firmowe.

Na pokładzie tej niebanalnej limuzyny znajdziecie prywatny bar, nagłośnienie o potężnej mocy, imprezowe oświetlenie, dancefloor z rurką do tańca, przyciemnione szyby oraz wygodne, eleganckie kanapy. Do tego w standardzie nasza urocza koordynatorka, abyście sami nie musieli się o nic martwić.

Party Bus jest do Waszej dyspozycji na całe 2h. Odbierzemy Was ze wskazanego miejsca na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu i odstawimy gdzie zechcecie. Na pokład możecie wnieść własny alkohol oraz przygotować swoją muzykę. Możecie również zawierzyć naszemu DJ-owi oraz zamówić pakiet alkoholowy i już niczym nie musicie zawracać sobie głowy.

Po przejażdżce proponujemy wejściówki do jednego z topowych sopockich klubów muzycznych lub nocnych. Listę wszystkich dodatków znajdziecie poniżej. 

Na pokładzie Party Busa zmieści się nawet 25 uczestników integracji, jednak płacicie maksymalnie za 15 osób, reszta jedzie gratis.

Cena zawiera

  • wynajem naszego Party Busa na 2 h
  • odbiór z wyznaczonego miejsca na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu
  • sympatyczna obsługa
  • asysta imprezowej koordynatorki    

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


imprezowy-autobus-gdansk
1090 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA

Dwie godziny jazdy to dla Was za mało? Dodajcie kolejną i nie martwcie się czasem.klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.


open-bar-warszawa
99 PLN/os.
min. 12 os.
OPEN BAR

Open bar na wódkę, piwo i softy na pokładzie Party Busa przez dwie godziny jazdy. I problem alkoholu macie z głowy.


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci