zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - PARTY BUS

Party Autobus w Trójmieście to zdecydowanie jedna z najbardziej popularnych atrakcji na imprezy wszelkiego pokroju, w tym również wieczory firmowe.

Na pokładzie tej niebanalnej limuzyny znajdziecie prywatny bar, nagłośnienie o potężnej mocy, imprezowe oświetlenie, dancefloor z rurką do tańca, przyciemnione szyby oraz wygodne, eleganckie kanapy. Do tego w standardzie nasza urocza koordynatorka, abyście sami nie musieli się o nic martwić.

Party Bus jest do Waszej dyspozycji na całe 2h. Odbierzemy Was ze wskazanego miejsca na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu i odstawimy gdzie zechcecie. Na pokład możecie wnieść własny alkohol oraz przygotować swoją muzykę. Możecie również zawierzyć naszemu DJ-owi oraz zamówić pakiet alkoholowy i już niczym nie musicie zawracać sobie głowy.

Po przejażdżce proponujemy wejściówki do jednego z topowych sopockich klubów muzycznych lub nocnych. Listę wszystkich dodatków znajdziecie poniżej. 

Cena zawiera

  • wynajem naszego Party Busa na 2 h
  • odbiór z wyznaczonego miejsca na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu
  • sympatyczna obsługa
  • barman
  • asysta imprezowej koordynatorki    

   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
299 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


aresztowanie-zart
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 imprezowy-autobus-gdansk
590 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA

Dwie godziny jazdy to dla Was za mało? Dodajcie kolejną i nie martwcie się czasem.


klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Do tego wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów etc.


open-bar-warszawa
79 PLN/os.
min. 12 os.
OPEN BAR

Open bar na wódkę, piwo i softy na pokładzie Party Busa przez dwie godziny jazdy. I problem alkoholu macie z głowy.paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

Nasi klienci