zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - HUMMER + KASYNO

Limuzyna hummer w Trójmieście na Waszą imprezę integracyjną. Do tego wizyta w kasynie i plan gotowy. Poniżej dwa scenariusze do wyboru:

1. Odbieramy Was naszą ekskluzywną limuzyną z wyznaczonego przez Was miejsca na terenie całego Trójmiasta i po godzinnej przejażdżce odstawiamy do jaskini hazardu w Sopocie.

2. Spotykacie się z naszą sympatyczną koordynatorką w Sopocie, w okolicy kasyna i zaczynacie wieczór od wygrania paru groszy. Następnie o umówionej godzinie podstawiamy naszego luksusowego hummera, który po godzinnej przejażdżce odwozi Was we wskazane miejsce na terenie Gdańska, Sopotu lub Gdyni.

Niezależnie od wybranej kolejności w kasynie każdy otrzyma żetony za kwotę 50 PLN oraz 3 drinki/piwka, a zanim zaczniecie grać przemiły krupier wytłumaczy Wam zasady gry.

Jeśli macie ochotę zakończyć Waszą imprezę w klubie muzyczny lub nocnym, albo jeszcze inaczej urozmaicić wieczór polecamy listę dodatków poniżej.

Cena zawiera

  • odbiór hummerem z wybranego miejsca na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia lub Sopot)
  • godzinna przejażdżka limuzyną hummer
  • elegancki szofer
  • 2 'szampany' na pokładzie hummera
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu na pokład limuzyny
  • żetony o wartości 50 pln/os. do wydania w kasynie
  • 3 piwka/drinki dla każdego w kasynie
  • sympatyczna koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
590 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.wynajem-hummera-gdansk
490 PLN/dodatek
HUMMER - DODATKOWA GODZINA

Godzina jazdy to dla Was za mało? Domówcie kolejną i nie martwcie się czasem.


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


Nasi klienci