zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - TROJMIEJSKI NIGHTLIFE

Najlepszy clubbing w Trójmieście na Waszą imprezę firmową. Bo kto powiedział, że ma być sztywno?

Na początek zabierzemy Was do dwóch klimatycznych pubów i w każdym  postawimy kolejkę shotów dla całej Waszej ekipy! W każdym z barów przewidujemy ok. 1 - 1,5h, a następnie tanecznym krokiem przeniesiemy się do klubu muzycznego czyli creme de la creme wieczoru. W cenie otrzymujecie wejściówki do jednego z topowych klubów w Gdańsku, rezerwację stolika oraz welcome drink dla każdego uczestnika. Możemy także zorganizować dla Was dodatkowo pakiety alkoholowe - do uzgodnienia. 

Jeśli to dla Was za mało proponujemy rozpocząć wieczór od przejażdżki limuzyną albo dorzucić jeszcze wizytę w klubie nocnym lub/i aresztowanie - opcji jest wiele, chętnie Wam doradzimy w razie trudności z podjęciem decyzji. Możemy również zorganizować dla Was transport, dajcie znać przy składaniu rezerwacji jeśli w tym temacie chcecie zdać się również na nas.

Cena zawiera

  • 2 x rezerwacja w pubie
  • welcome shot dla każdego uczestnika w każdym z pubów
  • wejściówki + rezerwacja w klubie muzycznym
  • welcome drink dla każdego uczestnika w klubie
  • asysta imprezowej koordynatorki

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci