zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - TROJMIEJSKI NIGHTLIFE

Najlepszy clubbing w Trójmieście na Waszą imprezę firmową. Bo kto powiedział, że ma być sztywno?

Na początek zabierzemy Was do dwóch klimatycznych pubów, a w jednym z nich postawimy kolejkę shotów dla całej Waszej ekipy. W każdym z barów przewidujemy ok. 1 - 1,5h, a następnie tanecznym krokiem przeniesiemy się do klubu muzycznego czyli creme de la creme wieczoru. W cenie otrzymujecie wejściówki do jednego z topowych klubów w Sopocie, rezerwację stolika oraz pakiet alkoholowy: 0,7l wódki + 1l softu dla grup poniżej 10 osób, dla grup powyżej 10 osób, pakiet mnożymy x2, a dla takich powyżej 20 osób x3 itd. 

Jeśli to dla Was za mało proponujemy rozpocząć wieczór od przejażdżki limuzyną albo dorzucić jeszcze wizytę w klubie nocnym lub/i aresztowanie - opcji jest wiele, chętnie Wam doradzimy w razie trudności z podjęciem decyzji. Możemy również zorganizować dla Was transport, dajcie znać przy składaniu rezerwacji jeśli w tym temacie chcecie zdać się również na nas.

Cena zawiera

  • 2 x rezerwacja w pubie 
  • runda shotów w pierwszym pubie 
  • wejściówki + rezerwacja w klubie muzycznym
  • pakiet alkoholowy w klubie
  • asysta imprezowej koordynatorki

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
890 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci