zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - INTEGRACYJNA LIMUZYNA

Limuzyna w Trójmieście to niewątpliwie jedna z najbardziej ekskluzywnych opcji na imprezę firmową.

Nasze samochody wyposażone są w przyciemniane szyby, skórzane tapicerki, monitory LCD, podświetlane sufity i podłogi, profesjonalne nagłośnienie, wytwornice dymu, stroboskopy, lasery oraz klimatyzacje. W zależności od ilości osób w Waszej grupie podstawiamy limuzyny od 7 - lincoln town car, do nawet 17 pasażerów - lincoln navigator.

W cenie atrakcji odbierzemy Was i odwieziemy w wyznaczone miejsce na terenie Gdyni, Gdańska bądź Sopotu. Do tego godzinna przejażdżka i butelka wina musującego. Na pokład możecie wnieść własny alkohol oraz przygotować swoją muzykę. Waszą przejażdżkę możecie również urozmaicić dodatkami z listy poniżej.

Cena zawiera

  • wynajem limuzyny na 1 godzinę
  • odbiór i odwóz w wyznaczone miejsce na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • elegancki szofer
  • butelka wina musującego
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu i muzyki
  • asysta imprezowej koordynatorki    

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
690 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.390 PLN/dodatek
LIMUZYNA - DODATKOWA GODZINA

Godzina jazdy to dla Was za mało? Dodajcie kolejną i nie martwcie się czasem.


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


Nasi klienci