zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PARTY BUS + KOLACJA W BROWARZE

Party Bus w Trójmieście i wizyta w najlepszym Browarze w Gdańsku - plan na wyjątkową imprezę firmową gotowy.

Pod wskazany przez Was adres na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu, podstawimy nasz bestseller, wyjątkowy parkiet na kółkach, jedyny w swoim rodzaju Imprezowy Autobus wyposażony w przyciemniane szyby, wygodne kanapy, dobre nagłośnienie i rurkę do tańca.

Po hucznej przejażdżce naszym szalonym Party Busem będzie czekać na Was zarezerwowny stolik w najlepszej browarni w Trójmieście oraz dwa piwka warzone na miejscu dla każdego i danie do wyboru (menu do ustalenia). 

Jeśli w Waszej grupie są osoby nie spożywające mięsa przygotujemy także opcję wegetariańską (o info oraz wybór dań poprosimy Was kilka dni przed imprezą). W browarni możecie zostać do woli lub dorzucić na koniec wejściówki + rezerwację w klubie muzycznym lub gogo - wówczas, jeśli będziecie chcieli, pomożemy Wam również zorganizować transport na przejazd do klubu.


*Możliwa jest zamiana kolejności atrakcji, jeśli wolicie możemy zacząć od kolacji, wówczas spotkamy się w centrum Gdańska, a po 2 - 3h pod restaurację podstawimy autobus. 

Cena zawiera

  • wynajem Party Busa na 2h
  • odbiór z wybranego miejsca na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia lub Sopot)
  • na pokładzie Party Busa maksymalnie 25 osób 
  • rezerwacja stolika + kolacja w najlepszym browarze w Trójmieście
  • sympatyczna koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


imprezowy-autobus-gdansk
1090 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA

Dwie godziny jazdy to dla Was za mało? Dodajcie kolejną i nie martwcie się czasem.klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


rzucanie-siekierami-warszawa__4_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci