zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - PARTY BUS + KOLACJA W BROWARZE

Party Bus w Trójmieście i wizyta w najlepszym Browarze w Gdańsku - plan na wyjątkową imprezę firmową gotowy.

Pod wskazany przez Was adres na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu, podstawimy nasz bestseller, wyjątkowy parkiet na kółkach, jedyny w swoim rodzaju Imprezowy Autobus wyposażony w przyciemniane szyby, wygodne kanapy, dobre nagłośnienie i rurkę do tańca.

Po hucznej przejażdżce naszym szalonym Party Busem będzie czekać na Was zarezerwowny stolik w najlepszej browarni w Trójmieście oraz dwa piwka warzone na miejscu dla każdego i danie do wyboru:

  • karkówka z zapiekanymi ziemniakami i kapustą,
  • golonka po bawarsku zapiekana w piwie własnego wyrobu
  • filet z kurczaka zapiekany z pomidorami i mozarellą na szpinaku
Jeśli w Waszej grupie są osoby nie spożywające mięsa przygotujemy także opcję wegetariańską (o info oraz wybór dań poprosimy Was kilka dni przed imprezą). W browarni możecie zostać do woli lub dorzucić na koniec wejściówki + rezerwację w klubie muzycznym lub gogo - wówczas, jeśli będziecie chcieli, pomożemy Wam również zorganizować transport na przejazd do klubu.


*Możliwa jest zamiana kolejności atrakcji, jeśli wolicie możemy zacząć od kolacji, wówczas spotkamy się w centrum Gdańska, a po 2 - 3h pod restaurację podstawimy autobus. 

Cena zawiera

  • wynajem Party Busa na 2h
  • odbiór z wybranego miejsca na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia lub Sopot)
  • rezerwacja stolika + kolacja w najlepszym browarze w Trójmieście
  • sympatyczna koordynatorka eventu
   

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


imprezowy-autobus-gdansk
590 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA

Dwie godziny jazdy to dla Was za mało? Dodajcie kolejną i nie martwcie się czasem.klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Do tego wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów etc.


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

Nasi klienci