zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - INTEGRACYJNY HUMMER

Zapraszamy na przejażdżkę limuzyną hummer w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie. Za kierownicą zasiada elegancki szofer, który odbierze Was i odwiezie we wskazane miejsce na terenie całego TrójmiastaRozmiar samochodu dopasowujemy do liczebności Waszej grupy. Nasze hummery wyposażone są w eleganckie tapicerki, stroboskopy, neony, wytwornice dymu, monitory LCD, podświetlane bary, profesjonalne nagłośnienie. 

Na pokład limuzyny możecie zabrać własny alkohol i muzykę. Możecie również skorzystać z naszych hitów, domówić pakiet alkoholowy i już zupełnie niczym nie zawracać sobie głowy.

Cena zawiera

  • wynajem hummera na godzinę
  • szofer
  • odbiór z wyznaczonego miejsca na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • 2 x butelka wina musującego na pokładzie
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu i muzyki
  • asysta imprezowej koordynatorki
   

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Do tego wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów etc.wynajem-hummera-gdansk
490 PLN/dodatek
HUMMER - DODATKOWA GODZINA

Godzina jazdy to dla Was za mało? Domówcie kolejną i nie martwcie się czasem.


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

Nasi klienci