zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PAKIET NOCNY

Kolacja integracyjna w Trójmieście połączona z przejażdżką ekskluzywną limuzyną lincoln navigator lub dla większych grup - Party Busem. Na koniec rezerwacja w topowym sopockim klubie muzycznym i pakiet alkoholu. 

Zaczynamy od kolacji w modnej restauracji w centrum Gdańska. Na miejscu dla każdego danie główne + 2 piwka/shoty wódki/kieliszki wina. O wybór dań poprosimy Was z kilkudniowym wyprzedzeniem. Menu do wyboru (ustalane indywidualnie). 

Po kolacji, pod restaurację zajedzie po Wasz team nasza luksusowa limuzyna bądź, dla grup powyżej 17 osób, elegancki Party Bus. Zarówno limo jak i autobus są do Waszej dyspozycji na godzinę czasu. Na pokład możecie wnieść własny alkohol lub możecie wyręczyć się nami i zamówić pakiet alkoholowy z listy dodatków znajdujących się poniżej. W szkło/kubeczki i kieliszki zaopatrzone są oczywiście nasze maszyny.

Na koniec zapewniamy wejściówki do jednego z topowych klubów muzycznych! Możemy również zarezerwować dla Was stolik wraz z pakietem alkoholowym (zerknijcie w dodatki). W klubie możecie zostać do woli.
 
Istnieje również możliwość zorganizowania kolacji w Sopocie, nie w Gdańsku - dajcie znać jeśli tak wolicie, a wspólnie ustalimy menu.

Cena zawiera

  • kolacja + 2 piwka/shoty/kieliszki wina
  • godzinna przejażdźka limuzyną Lincoln Navigator bądź Imprezowym Party Busem
  • 1 butelka szampana na pokładzie limuzyny/autobusu
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu na pokład limuzyny/autobusu
  • możliwość przygotowania własnej muzyki
  • wejściówki do klubu muzycznego 
  • asysta imprezowej koordynatorki

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


imprezowy-autobus-gdansk
1090 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA

Dwie godziny jazdy to dla Was za mało? Dodajcie kolejną i nie martwcie się czasem.klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.


690 PLN/dodatek
LIMUZYNA - DODATKOWA GODZINA

Godzina jazdy to dla Was za mało? Dodajcie kolejną i nie martwcie się czasem.


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci