zobacz swój koszyk 0

Warszawa - ARCHERY TAG

Strzelanie z łuków w Warszawie, wygodny transport w obie strony i sympatyczna koordynatorka eventu w cenie. Archery Tag w Warszawie to atrakcja łącząca strzelanie z łuków z grą w dwa ognie. Świetny i oryginalny sposób na integrację oraz ćwieczenie pracy w zespole dla Twoich znajomych z pracy. Zapewniamy transport z wybranego miejsca na terenie Warszawy, a następnie po zakończonych atrakcjach odwieziemy Twój zespół w wyznaczone miejsce w granicach miasta. Wszystko to w asyście naszego koordynatora, który będzie czuwał nad organizacją oraz prawidłowym przebiegiem imprezy.

Archery Tag jednocześnie może grać 14 osób w dwóch 7-osobowych drużynach. Wygrywa drużyna, która jako pierwsza wyelimunuje wszystkich przeciwników.
Archery Tag to świetna alternatywa dla paintballa - pistolet na kulki zamieniamy na łuki i specjalnie zakończone strzały, tak aby uderzenia nimi nie były bolesne. Drużyny grają na specjalnie przygotowanym terenie na którym rozmieszczone są przeszkody oraz bazy drużyn.

Do Waszej dyspozycji podczas gry w archery tag jest strefa rekreacyjna. Podczas kiedy część osób gra, pozostali mogą korzystać z takich rozrywek jak: dart, tenis stołowy, siatkówka, trampoliny, hamaki, rzuty granatem etc. 

Strzelanie z łuków to przede wszystkim aktywny wypoczynek, który rozwija kondycję i umiejętności, nie sprawia bólu oraz świetnie sprawdza się jako integracja grup.

Cena zawiera

  • transport w obydwie strony na terenie Warszawy
  • niezbędne wyposażenie do gry: maski, odzież ochronna
  • krótkie szkolenie z zasad gry
  • 60 minut gry w archery tag - nieograniczona ilość strzałów
  • specjalnie przygotowany teren z przeszkodami
  • instruktorzy oraz prowadzający grę
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os.)


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.transfer-party-bus
99 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.


rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci