zobacz swój koszyk

Warszawa - PIŁKA NOŻNA W KULACH

Bubble football w Warszawie czyli piłka nożna w kulach a'la zorbing to szalona odmiana piłki nożnej i coś w sam raz na imprezę integracyjną.

Wystrojeni w wielkie przezroczyste kule spróbujecie trafić do bramki przeciwnika. Kule będą się zderzać, a Wy unieruchomieni wykonywać spektakularne akrobacje. Do Waszej dyspozycji na czas gry zarezerwujemy halę sportową lub boisko niedaleko centrum Warszawy. W ramach oferty otrzymujecie 10 kul do gry, 10 zestawów nakolanników oraz obsługę techniczną i sędziowską do Waszej dyspozycji przez ok. 60 - 70 minut. W tym czasie spokojnie zdąży się zmęczyć nawet grupa 20-osobowa.

Jeśli chcecie - za dodatkową opłatą ( patrz niżej) na atrakcję zabierzemy Was wygodnym minibusem. 

Cena zawiera

  • wynajem hali na czas gry
  • toalety, prysznice do dyspozycji
  • 10 kul i zestawów nakolanników wraz z obsługą techniczną i sędziowską do Waszej dyspozycji przez ok. 60 - 70 min.
  • koordynator eventu
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


transfer-party-bus
89 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.catering-weganski
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.


aresztowanie-szefa-warszawa
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów po cywilnemu, pod dowolnym pretekstem aresztują wybraną osobę z Waszej firmy - skują kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.
 


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.


29 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

49 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.


wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

Nasi klienci