zobacz swój koszyk 0

Warszawa - GOKARTY

Gokarty w Warszawie na Waszą imprezę firmową. Prędkość max - 70 km/h. Długość trasy - 400 metrów.

Najlepszy kryty tor gokartowy na terenie Warszawy. Do 10 gokartów na raz, najmocniejsze w mieście maszyny SODI GT5 (z silnikiem HONDA GX 200, 6,5KM). Typowy wyścig składa się z trzech rund - kwalifikacji, półfinału i finału. Razem około 20 minut jazdy na osobę. Każdy gokart ma elektronicznie monitorowany czas do 0,01 sek, a każda jazda poprzedzona jest instruktażem.

Wygodny minibus odbierze Was z wybranego miejsca w Warszawie, a po atrakcji odwiezie pod wskazany adres. Transport w granicach Warszawy w cenie, dojazd poza Warszawę wiąże się z niedużą dopłatą. Jeśli lepiej będzie Wam zorganizować busa we własnym zakresie, odejmiemy 20 zł od osoby.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem w obydwie strony na terenie Warszawy
  • ok. 20 min jazdy dla każdego gokartami SODI GT5
  • zawody gokartowe
  • wręczenie nagród - ceremonia medalowa
  • rezerwacja krytego toru gokartowego
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


catering
219 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.
 transfer-party-bus
99 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.


catering-weganski2
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.


kanapki-zestaw
690 PLN/dodatek
ZESTAW KANAPEK

Zestaw 100 sztuk kanapek trójkątów - na białym i ciemnym pieczywie oraz pumpernikiel – m.in. z szynką i anchois, schabem pieczonym z musem chrzanowym, rukolą i marynowanym łososiem, serem żółtym i kiwi itp., itd..paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci