zobacz swój koszyk 0

Warszawa - STRZELNICA PAKIET SPECJALNY

Strzelanie w Warszawie na Waszą imprezę firmową to zawsze świetny pomysł.

Na początku każdy z uczestników pod okiem wojskowych instruktorów przejdzie trening, a następnie odda 44 strzały z 4 rodzajów broni - 15 strzałów z legendarnej broni służb specjalnych - Glocka 9 mm, 10 strzałów z pistoletu sportowego 5,6 mm, 15 strzałów z używanego przez oddziały szturmowe policji karabinu maszynowego Glauberyt/RAK oraz 4 strzały z wojskowej strzelby tzw. pompki. Otrzymacie pełne wyposażenie (nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze), przejdziecie przez konkurencje strzeleckie, a pod koniec – 3 najlepszych strzelców otrzyma medale, a dla dwóch najlepszych zawodników dodatkowo kilka strzałów z doskonałego karabinu snajperskiego z lunetą.

Komfortowo wyposażonym busem, odbierzemy Was z wybranego miejsca na terenie Warszawy, a potem odwieziemy dokąd będziecie chcieli. Transport w granicach Warszawy jest w cenie, dojazd poza granice wiąże się z niewielką dopłatą. Jeśli zdecydujecie się na transport we własnym zakresie, odejmiemy 20 zł od osoby. Należy jednak pamiętać, że wówczas dopilnowanie, aby uczestnicy byli na czas leży po Waszej stronie. Na strzelnicy możecie kupić kawę i inne napoje oraz przekąski.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem na terenie Warszawy
  • rezerwacja na strzelnicy
  • 44 strzały z 4 rodzajów broni
  • niezbędny sprzęt - nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze
  • szkolenie pod okiem licencjonowanych instruktorów
  • konkurencje strzeleckie
  • tarcze pamiątkowe
  • ceremonia wręczenia medali
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


catering
219 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.
 transfer-party-bus
99 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.


catering-weganski
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci