zobacz swój koszyk 0

Warszawa - UCIECZKA Z UPIORNEGO POKOJU

Upiorna, integracyjna gra miejska w Warszawie to świetny sposób na zwiększenie umiejętności współpracy oraz poprawę komunikacji w grupie, a przy okazji na zorganizowanie ciekawego eventu firmowego. Wasz zespół podzielimy na kilkuosobowe drużyny, których zadaniem będzie uciec z połączonych ze sobą pomieszczeń w określonym czasie, jednocześnie wykonując różne zadania. Na realizację zadań macie około 60 minut. Łatwo nie będzie – bez współpracy, kreatywnego myślenia, sprytu i logiki nie dacie rady! Kluczem do rozwiązania zagadki będzie komunikacja w zespole. Warszawski Escape Room to doskonała atrakcja team-buildingowa. To klasyczna rozgrywka komputerowa przeniesiona w rzeczywistość.

Na miejscu dostępnych jest 6 pokoi, w tym jeden podwójny. W jednym pokoju może grać 4-5 osób. Zatem równoczesnie w grze może wziąć udział nawet 35 osób. 

Jesli chcecie abyśmy Was odebrali z wybranego miejsca na terenie Warszawy i po grze zawieźli we wskazane miejsce, wybierzcie dodatek "transport w 2 strony" z listy dodatków poniżej. Dojazd poza Warszawę wiąże się z niewielką dopłatą zależną od lokalizacji.

Cena zawiera

  • ok. 60 minut gry polegającej na wydostaniu się z pomieszczenia w oparciu o współpracę między uczestnikami
  • wynajem pokoi do gry na wyłączność
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris3
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


transfer-party-bus
99 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.catering-weganski
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

79 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.


140 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa__5_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci