zobacz swój koszyk 0

Warszawa - STRZELNICA - PAKIET BASIC

Kryta strzelnica w Warszawie to idealna opcja na imprezę firmową niezależnie od pogody. Potężny ładunek mocnych wrażeń i sportowa rywalizacja. Waszą celność i koncentrację sprawdzimy przy użyciu 3 rodzajów broni (10 x Glock 9 mm, 10 x pistolet sportowy 5,6mm, 10 x karabin maszynowy R.A.K), łącznie po 30 strzałów dla każdego. Na miejscu w tajniki posługiwania się bronią wtajemniczy Was licencjonowany instruktor. Wyposażeni w niezbędny sprzęt nauszniki, okulary, ochraniacze i tarcze możecie zacząć strzelanie. Specjalnie dla Was przygotowane zostaną konkurencje strzeleckie i medale, więc jest o co walczyć. Dodatkowo, dwóch najlepszych strzelców będzie mogło oddać kilka strzałów z broni snajperskiej.

Odbierzemy Waszą ekipę wygodnym minibusem z wyznaczonego przez Was miejsca, a po imprezie odwieziemy tam, gdzie sobie zażyczycie. Transport w granicach Warszawy w cenie, dojazd poza granice miasta wiąże się z niewielką dopłatą. Jeśli wygodniej Wam dojechać we własnym zakresie, za transport odejmiemy 20 zł/os. Wówczas jednak sami musicie dopilnować, by wszyscy byli na czas. Na miejscu nasza sympatyczna koordynatorka zajmie się sprawną organizacją atrakcji. Na strzelnicy jest możliwość kupienia drobnych przekąsek oraz napojów bezalkoholowych.

Jeśli chcecie urozmaicić imprezę, warto wybrać jeden lub kilka z dodatków poniżej, np. transfer party busikiem.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem na terenie Warszawy
  • rezerwacja na strzelnicy
  • szkolenie obchodzenia się z bronią prowadzone przez licencjonowanych instruktorów
  • 30 strzałów z 3 rodzajów broni dla każdej osoby
  • cały potrzebny sprzęt - nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze
  • konkurencje strzeleckie
  • tarcze pamiątkowe
  • ceremonia medalowa
  • dodatkowo: prezent dla 2 najlepszych zawodników - kilka strzałów z broni snajperskiej
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


catering
219 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.
 transfer-party-bus
99 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.


catering-weganski
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci