zobacz swój koszyk 0

Warszawa - GRA W PAINTBALL

Sprawdźcie się podczas integracyjnej gry w paintball w Warszawie.

Wybierz dogodny dla Twojej firmy termin, a o resztę zadbamy my. Zaopatrzeni w odpowiedni sprzęt do gry będziecie mieli możliwość wcielenia się w dowolną postać i przeprowadzenia wybranej kampanii - wszystko zależy od przyjętego scenariusza oraz oczywiście - Waszej fantazji.

Nasi profesjonalni instruktorzy omówią z Wami zasady gry i pomogą w wyborze dostępnych scenariuszy. Każdy zawodnik otrzyma 200 kulek i niezbędne wyposażenie - marker, maskę, butle HP i ubiór ochronny. Przetestuj ducha swojego zespołu podczas naszej przygody z paintballem. Mundury i maski zamienią Was w wojowników paintballa – wspólnie opracujcie strategię, która poprowadzi do zwycięstwa na polu bitwy.
 

Transport w Warszawie w cenie atrakcji. Jeśli wygodniej Wam dojechać we własnym zakresie, zaznacz dodatek 'transport własny', a cena zmniejszy się o 20 zł od osoby. Wówczas sami musicie dopilnować, by wszyscy byli punktualnie.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem w obie strony
  • niezbędne wyposażenie do gry w paintball: markery, maski, butle HP oraz ubrania ochronne
  • krótkie szkolenie
  • 200 kulek dla każdego
  • napełnianie butli
  • instruktorzy
  • wybór wielu scenariuszy gry
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


catering
219 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.
 impreza-przy-grillu-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
GRILL

Przykładowy zestaw:  2 smaczne kiełbaski – biała i zwykła, karkówka, kaszanka, udko z kurczaka, ziemniak pieczony, 2 sałatki, pieczywo, ketchup, musztarda, woda, napoje.


transfer-party-bus
99 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.


catering-weganski
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.zestaw-kanapek
690 PLN/dodatek
ZESTAW KANAPEK

Zestaw 100 sztuk kanapek trójkątów - na białym i ciemnym pieczywie oraz pumpernikiel – m.in. z szynką i anchois, schabem pieczonym z musem chrzanowym, rukolą i marynowanym łososiem, serem żółtym i kiwi itp., itd..


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.


rzucanie-siekierami-warszawa__3_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci