zobacz swój koszyk 0

Warszawa - LOTY WIDOKOWE

Loty widokowe w Warszawie to zdecydowanie jedna z najbardziej oryginalnych opcji na Waszą imprezę integracyjną.

Za sterami samolotów zasiądą doświadczeni i licencjonowani piloci, z którymi poszybujecie nad Warszawą – zobaczycie z lotu ptaka m.in. Stare Miasto, Stadion Narodowy czy Pałac Kultury. Lot trwa około 15 minut. Posiadamy dwa 3-osobowe samoloty i jeden samolot 4-osobowy, zatem w jednym locie udział wziąć może 10-osobowa grupa.

Samoloty Cessna 206 oraz Cessna 182 są luksusowo wykończone oraz wyposażone w najnowszą awionikę firmy Garmin. Dobrze wyciszone wnętrza powodują, że lot takim samolotem to prawdziwa przyjemność. Zanim jednak ruszycie w przestworza, nasi piloci przeprowadzą instruktaż na temat zasad bezpieczeństwa. Po locie natomiast możecie zamówić kawę, herbatę i drobne przekąski w barze.

Na integracyjne loty zawieziemy Was wygodnym minibusem – odbiór z dowolnego miejsca na terenie Warszawy, a po wszystkim odwieziemy Was gdzie zechcecie na terenie miasta. Możecie też zorganizować własny transport jeśli wolicie, wówczas cena zmaleje o 20 PLN/os.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem na terenie Warszawy
  • szkolenie przeprowadzone przez doświadczonych i licenjonowanych pilotów
  • ok.15-minutowy lot nad Warszawą
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


catering
219 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.
 pokazy-baniek-mydlanych-warszawa
890 PLN/dodatek
POKAZY BANIEK MYDLANYCH

Zamówcie 30-minutowe pokazy baniek mydlanych - stworzymy dla Was małe i duże o średnicy nawet 120 cm, tunele z baniek nawet do 6 m, obręcze robione wokół siebie, wydmuchamy z tafli małe bańki, wdmuchamy w bańki w bańki duże.

 


transfer-party-bus
99 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.


catering-weganski
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci